Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Політичні росіяни" скуповують лондонську нерухомість

Світ:

Іноземці придбали протягом останніх 12 місяців понад половину виставлених на продаж об’єктів лондонської нерухомості вартістю від 2 до 4 млн фунтів стерлінгів.

Про це, як стверджують сьогоднішні ЗМІ, повідомили експерти ріелторьскої агенції Knight Frank.

Наведені дані стали відкриттям для багатьох аналітиків, оскільки раніше вважалося, що громадяни і піддані закордонних країн насамперед претендують на ще дорожчу, ексклюзивну нерухомість.

При цьому, підрахував Knight Frank, сьогодні кожен п’ятий покупець лондонського житла вартістю понад 6 млн фунтів є росіянином.

Проте, ніколи раніше іноземці не претендували в такій мірі, як тепер, на власність менш дорогим житлом у британській столиці. У 1960-х роках понад 90 відсотків лондонської нерухомості скуповували безпосередньо британці. У 1970-х рр. їхня кількість скоротилася до 70 відсотків, а в 1980-90-і рр. - до 60 відсотків.

Британські ЗМІ зазначають, що Лондон сьогодні є найкосмополітичнішим містом світу, якщо орієнтуватися на національну приналежність власників маєтків, будинків і квартир. Так, у Нью-Йорку іноземці володіють 34 відсотками дорогої нерухомості, у Парижі - 27 відсотками, у Гонконзі - 13 відсотками та в Сіднеї - 9 відсотками.

За матеріалами NEWSru.com
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи