Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 35
  • Переглядів: 37

Продай одежу й купи меч!

Категорія:

Оздоровлення українського суспільства почнеться з його озброєння. Пора створювати Арійську Стрілецьку Асоціацію.

Це сталося незадовго перед тим, як Його мали схопити слуги єрусалимського синедріону — тодішнього юдейського «парламенту». Євангеліє від Луки (22.35—36) передає нам слова Ісуса Хреста, з якими він звернувся до своїх апостолів: «Як Я вас посилав без калитки, без торби, без взуття, хіба вам чого бракувало? Нічого, — відповіли. І Він до них промовив: Тепер же хто має калитку, нехай візьме так само й торбу; хто ж не має, хай продасть свою одежу й купить меч». Це виразна вказівка на майбутні часи, коли натуральні запаси («торба») стануть актуальнішими за гроші («калитка»), а засоби самозахисту («меч») — важливішими за предмети комфорту («одежа»).

По суті, це універсальна рекомендація для кризових часів, які неодноразово виникали за два тисячоліття нової ери. Сьогодні Україна переживає велике кризове перетворення, тож євангельська рекомендація знову на часі.

Почнімо з «калитки» та «торби». Світова фінансова система вже не один рік балансує на грані обвалу, тож українська держава повинна була б готуватися до раптового знецінення долара, як це вже починають робити деякі інші держави. Наприклад, країни Південно-Східної Азії почали підготовку до створення власної єдиної валютної одиниці «акю» (ACU) за зразком європейської «екю» (ECU). Україна ж намертво прив’язала гривню до американського долара, який досі залишається головним засобом грошових заощаджень населення. Можна собі уявити наслідки його різкого знецінення. На жаль, «українські державотворці» мислять не в категоріях майбутніх поколінь, а в категоріях майбутніх виборів, тому українцям залишається або покладатися на власні сили, або змінювати державу.

А тепер про «одежу» і «меч», тобто озброєння. Ні, річ не в тім, що прем’єр-міністром України став Янукович, а найвпливовішою людиною за рейтингом «ТОП-100» визнано Ахмєтова. І навіть не в тім, що нинішня держава продовжує курс на обслуговування великого капіталу і знищення українського середнього класу. Йдеться про демографію. Усім відомо, що за 15 років існування цієї начебто «української держави» українців стало менше на 5 мільйонів через переважання смертності над народжуваністю. Стабільність, про яку любить говорити наша владна верхівка на чолі з Президентом, полягає в тому, що кожний рік нас стабільно стає менше на третину мільйона.

Найгірша ситуація з чоловічим населенням, оскільки третина чоловіків не доживає до пенсійного віку. Це дуже погана новина, оскільки відомо, що саме чоловіче начало завдає еволюційні тенденції, визначає напрямок змін. Наприклад, у комах чоловічі особини дрібніші за жіночі — отже, в ході еволюції розмір комах зменшується (так воно і є — мільйони років тому комахи були значно масивніші). Чоловіки в цілому мають вищий зріст порівняно з жінками — отже, людський рід загалом розвивається в напрямку збільшення зросту (і це підтверджено антропологами). Якщо ж чоловіки прискорено вимирають, то це означає, що й нація йде до прискореного вимирання.

Але справедлива і зворотна закономірність: якщо чоловіче населення стане стійкіше до стресів, відчує впевненість у собі, різко активізує чоловічу солідарність і взаємодопомогу, то незабаром такі ж позитивні плоди відчує і вся нація. Тож треба робити все можливе для посилення чоловічого начала, для формування справжніх чоловіків, а там, де концентруються справжні чоловіки, починають збиратися і справжні жінки.

З чого ж почати оздоровлення українського чоловіка: самотнього, розгубленого, приниженого нахабством чиновників і бідністю, знесиленого життєвими стресами і відсутністю життєвих перспектив, задуреного рекламою алкоголю й тютюну? Для оздоровлення тіла потрібні фізичні вправи та чисте повітря, а для оздоровлення духу — солідарний колектив і відновлення фундаментальної основи чоловічого єства — архетипу воїна.

Усі знають, що хлопчиків мало не з пелюшок тягне до зброї, тому для оздоровлення чоловічого духу найкраще підходить кульова стрільба — олімпійський вид спорту. Задоволення природного бажання потримати в руках гвинтівку чи пістолет для чоловіка стає найкращою психотерапією, натомість заборона реалізувати цей базовий інстинкт веде до неврозів і депресій. Зброя дисциплінує і надає впевненості в собі, особливо якщо ти належиш до дружного колективу таких самих озброєних чоловіків. «Збройотерапія» особливо корисна для українського середнього класу, враженого стресами від спілкування з вітчизняними олігархами і чиновниками.

Отже, пора створювати Арійську Стрілецьку Асоціацію. Чому арійську? Та тому, що Україна є батьківщиною аріїв — давньої спільноти шляхетних, культурних, відважних і технологічно оснащених людей. А озброєна людина повинна бути культурною, шляхетною і дуже ввічливою, особливо якщо спілкуєшся з такою самою озброєною людиною. Крім того, усвідомлення себе сонячним арієм надає додаткової сили, самоповаги й життєвої стійкості. Згадайте перлину індоарійської літератури — «Божественну пісню»: «Той, хто в нещасті здригнувся душею, — не воїн. Арієць такий лиш ганьби і зневаги достоїн».

Нинішня влада часто бідкається, що населення не шанує законів. Культура зброї допоможе відновити правову культуру. Згадайте Клондайк у період “золотої лихоманки” в другій половині 19 ст. — там тоді зібрався кримінальний набрід ледь чи не з цілого світу: за деякими даними, щонайменше третина населення складалася з бандитів. Системи державного правосуддя фактично не існувало, проте рівень злочинності був у кілька разів нижчий, ніж у цивілізованій Англії з її найкращою у світі правоохоронною системою. І знаєте, чому? Тому, що все населення цієї частини Аляски було поголовно озброєне, відповідно спроба зневаги людської гідності могла наразитися на негайний опір з фатальними наслідками. Пам’ятаєте: “Бог створив людей сильними й слабкими, а полковник Кольт зробив їх рівними” (напис на могилі Семюеля Кольта).

А ще влада скаржиться, що українці не дуже шанують демократичні цінності. Що ж, тут знову доречно згадати Кольта. У 1835 році цей американський конструктор і підприємець запатентував свій знаменитий шестизарядний револьвер Peacemaker («Миротворець»), а згодом налагодив його масовий випуск на своєму заводі. Дуже скоро, поголовно озброївши все американське населення — від крутих ковбоїв до підстаркуватих домогосподарок — чудо-револьвер став гарантом американської конституції і змусив запрацювати закон. Бо ж якщо раніше закон був здебільшого порожнім звуком, котрий, що далі в прерії, звучав тихіше, то тепер на його сторожі — і на сторожі своїх власних прав — міг стати будь-який шмаркач з кольтом у руці. З цією новою реальністю довелося рахуватися, інакше легко було дістати кулю в лоба. У цьому первинна суть усієї американської демократії. І як би не чарували нашу уяву здобутки західного світу — незаперечно одне: вони почалися з компромісу людей, що ведуть розмову з револьверами в руках.

Підтвердженням тези про взаємозв’язок між демократією і озброєнням населення є Швейцарія, на яку нам часто тицяють як на зразок демократичного суспільства. Так от, ця країна займає перше місце в Європі за кількістю зброї на душу населення, бо ледь чи не в кожній сім’ї є або пістолет, або гвинтівка з оптичним прицілом. За давньою національною традицією, кожний дорослий швейцарець є оборонцем країни і зобов’язаний володіти щонайменше однією одиницею бойової вогнепальної зброї.

В українців також є свої національні традиції — козацькі. А козак — це вільна й озброєна людина. Саме з козацького середовища вийшла перша у світі демократична Конституція. Хоч сяк, хоч так, а між озброєним населенням і демократією — прямий зв’язок.

І не лише з демократією, а, наприклад, з оздоровленням вітчизняного інформаційного простору. Цілком природно, що Арійська Стрілецька Асоціація вестиме рішучу боротьбу з тими ЗМІ, які пропагують насильство й агресивність, — озброєних людей не можна провокувати. Вона також розбереться з масованою рекламою алкоголю й тютюну, бо озброєних людей не можна споювати й обкурювати. Менше алкоголю та тютюну — більше здорових і законослухняних громадян.

Зрозуміло, що зброя — це додаткові витрати. Проте в межах всієї нації вони стократ окупляться, бо принесуть добрі плоди безпеки, здоров’я, правопорядку та спокою. Тому є сенс прислухатися до мудрості Божого Слова, продати зайвий «одяг» і таки купити «меча», тобто законно придбати гвинтівку, а ще краще — пістолет. Для цього треба узаконити демократичне право громадян України на володіння короткоствольною вогнепальною зброєю та її легітимне застосування — і це ще одна добра справа для Арійської Стрілецької Асоціації. А попереду — багато інших корисних справ задля гармонізації нашого рідного суспільства.

Хай живе європейська демократія!
Олімпійський спорт — в маси!

Перемагає той, хто йде до кінця
Все, або нічого! Хто, якщо не я?
Перемога там, де тебе поки нема
Де сягають за край.
Банзай!


По-нашому — Хай Буде!

Пісня «Банзай!» (ТНМК). Завантажити — 192 Кбіт/с — 4,56 Мб

---------------------------
В тему:

Що таке Арійська Стрілецька Асоціація?

АРСА-2, або Час кшатріїв

Швейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!

ЕЛІТА

Новий Суспільний Договір

Нова Угода партії снайперів

Адреналіновий тест

Беззахисність — це провокація!

Легалізація зброї як стимул до Реформації

Як стати арієм

Зброя для генофонду

Зброя як бізнес

Селекція погрозою

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

http://kinomir.net/load/smotret_onlajn_nepobedimyj_voin_18_serij/31-1-0-3642

 

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Коментарі

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

http://kinomir.net/load/smotret_onlajn_nepobedimyj_voin_18_serij/31-1-0-3642

 

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.