Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець

В Україні вшанували загиблих 5 року тому під Іловайськом

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кілька сотень людей прийшли покласти квіти до Стіни Пам'яті у Києві, на якій розміщені фотографії загиблих українських воїнів. Окрім рідних, вшанувати пам'ять полеглих прийшли їхні побратими. Священики на чолі з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм відправили панахиду за загиблими. А біля самої Стіни Пам'яті військовослужбовці ЗСУ виставили почесну варту.

 

 

У Кременчуці, що на Полтавщині, сьогодні відкрили Меморіал на честь загиблих учасників АТО. Пам'ятний знак розташували в секторі героїв АТО на Свіштовському цвинтарі міста. Саме тут поховано близько пів сотні військових, які загинули в боях на сході України.

"Суцільна кров, трупи, поранені, згорілі люди. Це в нас таке бачення цієї війни, в когось про бої. У кожного різне бачення цієї війни", – зауважив військовий медик Артур Мазілкін.

"Мій син, Носенко Артем В'ячеславович, загинув 15.12.2015. Це моя єдина дитина, в мене не залишилося більше ні дітей, ні онуків. Дуже тяжко. Я не хочу, дуже не хочу, щоб гинули наші дітки. Я хочу миру. Миру, але тільки після перемоги. Не треба нам ніяких договорів. Нам тільки потрібна перемога", – переконана мати загиблого військовослужбовця Валентина Носенко.

У Запоріжжі провели і Мітинг-реквієм – так вшановували пам'ять загиблих захисників України. Акції провели на Алеї Героїв, де встановлені портрети загиблих запорожців.

 

 

Нагадаємо, 5 років тому, в кінці серпня 2014 року, після того, як українські війська пішли в наступ на Іловайські, Росія відправила туди 8 батальйонно-тактичних груп кадрових російських військових. Сили противника переважали в 17 разів. Українські бійці опинилися в кільці ворога. Путін запропонував нашим воїнам вийти без зброї так званими "зеленими коридорами". Зранку 29 серпня колони українців почали виходити з Іловайська і були підступно розстріляні російськими військовими. У цих боях за різними оцінками загинуло від 254 до 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення, близько 300 – потрапили у полон.

 

Наші інтереси: 

Пам'ятати. Не забувати. Росія-агресор має відповісти.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...