English translation unavailable for Остання хуцпа голого короля (+аудіо).

Comments

Ігор Кінцісвітній's picture

Хуцпа їм у печінку!

Слава Україні - колисці світової культури і цивілізації

Арн Спокій's picture

Причастя ...при-ча́ст-ный - к чему и устар. чему имеющий непосредственное отношение, касательство к чему-либо , тобто причетність ... під час здійснення ритуалу , всіх нас пов'язують кров'ю , немов злочинці новобранців , яких набирають в свою банду .
Беручи участь у ритуалі каннібалізму , ми стаємо співучасниками злочину . Як ж позбутися дикунських неарійських звичаїв .

Найвища влада - влада над собою.

Богдан ДуБ's picture

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Тур Ярий's picture

Я часто думав про те, чому так багато Ікон плачуть або проливаються кров'ю. Зараз відповідь очевидна: якщо мільйони людей щотижня вбивають і споживають тіло Ісуса і п'ють його кров, то реакція Матері Ісуса природня "Ви робите мені і моєму сину боляче”.
В наступній статті розповідається про феномен перетворення освяченої гостії на фізичне тіло і кров. Дана стаття є яскравим прикладом перевертання очевидного з ніг на голову.

Останнє євхаристійне чудо, визнане Церквою дійсним автентичним чудом, в Католицькій Церкві сталося 1996 року в Буенос-Айресі, в часі, коли теперішній Папа Франциск був Архипастирем у цьому місті. Освячена гостія перетворилася на Тіло і Кров.
18 серпня 1996 року близько 19 години о. Алесандро Пезет відправив Службу Божу. Після цього до нього підійшла парафіянка, яка повідомила, що на одному з бічних престолів на свічнику лежить гостія. Коли о. Пезет знайшов у вказаному місці гостію, то помітив, що вона була в такому стані, що спожити її було неможливо. Тому він поклав її в посудину з водою і поставив у кивот в каплиці Пресвятої Євхаристії.
Коли в понеділок він відкрив цей кивот, то із подивом помітив, що гостія перетворилася на м’язову тканину і кров. Про це священик повідомив кардинала Хорхе Бергольйо, який призначив офіційне церковне розслідування цього випадку.
Кілька років гостія зберігалася в одному з кивотів Архиєпархії у таємниці. За цей час вона не тільки не зіпсувалася, але й збільшилася в розмірі. Це вже само по собі було незвичайним феноменом. Тому 1999 року кардинал Бергольйо вирішив дати кусочок цієї гостії, яка перетворилася на тканину, для наукового дослідження.
5 жовтня 1999 року в присутності офіційних представників Архиєпархії вчені взяли фрагмент гостії на дослідження. Архиєпархія не надала науковцям жодної інформації, яка би могла вплинути на результати аналізів.
Дослідження у Нью-Йорку провадив відомий американський кардіолог і патологоанатом д-р Фредерік Цуґібе. Він підтвердив, що йдеться про частину м’язевої тканини серцевого м’яза стінки лівої серцевої комори. М’язева тканина є дійсно людською і має свою власну ДНК. На думку вченого, м’яз походить з організму, який перебуває у стані запального процесу, оскільки виявлено велику кількість білих кров’яних тілець, яка значно перевищує норму, що жахнуло вченого, оскільки такі показники свідчили, на його думку, про те, що м’язева тканина взята з живого людського серця. Щобільше, білі кров’яні тільця проникли в тканину м’язу. На думку вченого, це свідчить про те, що м’яз належить людині, яка терпіла страшні фізичні болі.
Щоб краще зрозуміти ситуацію представники Церкви запитали в американського спеціаліста, який провадив аналізи і презентував результати, як довго білі кров’яні тільця могли залишатися живими, якщо б м’язева тканина перебувала у воді. Доктор Ціґібе відповів, що кілька хвилин, не більше. Коли він отримав пояснення, що ця тканина кілька місяців зберігалася у дистильованій воді, то підтвердив, що немає наукового пояснення такому явищу. Коли ж науковцю повідомили, про що йдеться – що це частина гостії, яка перетворилася на м’язеву тканину, доктор Цуґібе відповів: «В який спосіб і з якої причини прісний хліб міг перетворитися на живий людський м’яз з живою кров’ю наука не може дати відповіді. Це є поза компетентністю науки».
Відповідно до офіційного церковного розслідування, компетентна церковна влада визнала цей випадок автентичним Євхаристійним чудом.
За матеріалами:
Католицький оглядач, Четвер, 21 березня 2013, 20:26

Все тільки починається!

Арсен Дубовик's picture

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Ігор Каганець's picture

Додав озвучення цієї статті. Більше аудіоп’єс на релігійну і метафізичну тематику слухайте на каналі Аріянство - релігія Гри.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Костянтин Сварг's picture

Дуже цікаво! Навіть, мимо волі починаєш замислюватись!
П.С. пам'ятаю в дитинстві ,при причасті, мене трохи конфузили слова ,типу, їжте тіло моє і пийте кров мою, але намагався пропускати повз вух.