Категорія:

В День єдності України на Майдані у Києві провели акцію повернення до жовто-блакитного прапора

2 березня на Київському Майдані вкотре зібралося народне віче, аби висловитися за єдність України, проти кремлівської політики втручання в українські справи. Зокрема, біля стели Незалежності зібралася ініціативна група, учасники якої виступають за відновлення історичного жовто-блакитного прапору.

На зустрічі була зачитана промова Олени Івасик з Великобританії, яка координує закордонних українців Світового громадянського руху "ПОВЕРНУТИ ПРАПОР".

Великий Український Народе!

Дуже дякую всім, хто прийшов, ви виконуєте надзвичайно важливу місію для відродженні та перемоги України - ви несете духовне світло у визвольну бротьбу. І це велика та дуже важлива справа. І кожен з вас є надзвичайно важливим у цій боротьбі добра зі злом.

Нам нав'язували неправильні цінності, крали нашу історію, традиції та культуру, аби роз'єднати та поставити на коліна. А щоб зруйнувати зсередини нашу волю та дух, мати покірну та переможену державу ще 22 роки тому нам підсунули перевернутий прапор.

Вчора нам оголосила війну Росія, яка знає, що Свобідна та Вільна Україна - це початок кінця цій страшній тоталітарній імперії. Зараз, як ніколи, нам потрібно об'єднатися під нашими Жовто-Блакитними прапорами та розказати правду про них нашим братам та сестрам, які обмануті ворогами. Сьогодні, коли Українці підняли голову, випрямили плечі та піднялися з колін, самоусвідомлючи себе великою та вільною нацією.

На наших майданах ми створили колосальну енергію, яка за останні місяці набрала великої сили та поширилась по усій куточках планети, де є українці. Ця енергія несе нам перемогу і тому так лякає наших ворогів.

Здавна наші предки знали про цю переможну силу - енергію Божественну, духовну силу, яку й відображали в наших прапорах, ставлячи духовність над матеріальним.

Повертаючи Україні наші жовто-блакитні прапори, ми закладаємо великий духовний фундамент для перемоги та процвінання України.

Саме зараз ми повертаємося до наших жовто-блакитних прапорів як символу, що Україна більше не переможена держава і більше не стоїть на колінах. Україна - ВЕЛИКА ДЕРЖАВА ВІЛЬНИХ ТА ДОСТОЙНИХ ЛЮДЕЙ!

Є така реклама мийного засобу, де краплинка очищує велику кількість брудної води. Саме зараз Україні, як ніколи, потрібний такий засіб. І таким засобом є наш Жовто-Блакитний прапор, який несете ви в своїх думках, в своїх серцях й у своїх руках, очищаючи нашу Україну від тьми, деградації та занепаду, несучи живильне переможне світло Духу нашого народу.

Саме такі прапори були на барикадах 19, і багато хто казав, що там відбулось диво перемоги. Так, там було диво, яке зробили наші велики герої, було диво, яке зробив Господь та молитви людей, і було сакральне Жовто-Блакитне диво нашого прапора, який майорів над вогнем барикад, де вода не змогла загасити вогонь.

Отже, прапором супротиву бандюкам та окупації, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, а знизу – блакитне, земне!

Погляньте не свої руки, долоні, пальці! Погляньте на голову, ноги, тулуб! Всі вони є різними і виконують дуже відмінні функцію, але всіх їх об’єднує одне –  вони є частинами цілісного організму і служать для його блага.

Так і ми є частинками великого й могутьноьго українського народу та дітьми України. Нам потрібно почати бачити, що у наших відмінностях є наша сила та велич і триматись разом, об'єднуватись задля нашої спільної України та її процвітання.

З нами Бог! Слава Україні та її Героям!

Прапор повертай - дух підіймай!

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка