Важливість: 
3
Франція і Німеччина підштовхуватимуть Зеленського до поступок РФ – Кучма

Представник України у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма висловив стурбованість тим, що лідери Франції та Німеччини підштовхуватимуть Україну до неприйнятних поступок Росії. 

19091401.jpeg

Фото: president.gov.ua

Про це він заявив агентству Associated Press.

На його думку, Еммануель Макрон і Ангела Меркель підштовхуватимуть президента України Володимира Зеленського до компромісів, до затвердження плану щодо проведення місцевих виборів в окупованих районах Донбасу без будь-якого контролю з боку українського уряду.

"У мене немає великої надії... Зеленському буде дуже важко - він буде один проти трьох осіб", - зазначив Кучма.

Кучма такрож сказав, що Київ просять погодитися на "всі вимоги, які пред'являє Москва", включаючи надання широких повноважень сепаратистам у Донбасі.

"Давайте дотримуватися Мінських домовленостей... Безпека на першому місці. Вам (РФ, - ред.) потрібно вивести війська, вивести важке озброєння, повернути нам кордон, і тоді ми проведемо вільні вибори", - додав він.

Нагадаємо, 12 вересня Володимир Зеленський висловив готовність обговорювати "формулу Штайнмайєра" на майбутньому саміті "Нормадской четвірки".

Реалізації "формули Штайнмаєра" вимагає РФ. У Кремлі заявили, що наполягатимуть на "письмових гарантіях" напередодні та під час саміту "Нормандської четвірки".

Другий президент України Леонід Кучма, який очолює українську делегацію в ТКГ, висловив упевненість, "формулу Штайнмаєра" на зустрічі "Нормандської четвірки" затверджено не буде, і Зеленський не погодиться на "особливий статус" та вибори на окупованій території до виведення російських військ.

У той же час, міністр закордонних справ Вадим Пристайко запропонував провести місцеві вибори на всій території України, включаючи окупований Донбас. При цьому він заявив, що "формулу Штайнмаєра" в 2016 році нібито погодив п'ятий президент України Петро Порошенко. Проте Порошенко категорично відкидав цей підхід, наполягаючи на тому, що вибори в ОРДЛО можна проводити лише після виведення російських військ і передачі контролю над кордоном Україні або ж миротворцям ООН.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Німеччина і Франція не є союзниками України. Вони є союзниками РФ і прагнуть створити Континентальний блок, чому заважає Україна.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка