Важливість: 
5
Розвиток «Народного Оглядача» у липні 2019: соціоніка, націотворення, стартап – прошу підтримати енергією!

Наш сайт має стати головним ресурсом знайомства і самоорганізації світлих розумних українців четвертої квадри. Творимо!

181111serverno.jpg

Друзі, потрібна енергія!
Друзі, потрібна енергія!

У червні 2019 ми дуже продуктивно попрацювали: провели 36 конференцію нашої спільноти, суттєво просунулися в розвитку соціоніки, добре обговорили вибори-2019. Найголовніше, що ми визначилися з нашою цільовою аудиторією – це світлі розумні українці четвертої квадри. Про це у статті Третій параметр: під прикриттям виборів до ВР України триває соціальна селекція

Як завжди, озвучили нові статті, слухайте їх на наших радіоканалах Аріянство - релігія Гри і Нова Європа.

Триває озвучення статей про стартап-культуру.

Розвиваємо софт AR25.ORG – наш сайт має стати головним ресурсом знайомства і самоорганізації світлих розумних українців четвертої квадри. Але спочатку треба кожному гравцю визначити свій соціотип і записати його у свій профіль (мій профіль – редагувати – про себе, аватар – мій соціотип – зберегти). У профілі з’явиться відповідний запис, наприклад:

Нашим першим соціально-економічним проектом є стартап Нація-25, спрямований на правильне соціально-психологічне переструктурування світового українства. Нам доведеться провести повну модернізацію соціоніки і пристосувати її до практичного використання в реаліях сучасної України. Саме це ми й робимо – читайте нову статтю: Чотири квадри, чотири моделі соціуму і Закон соціального регресу.

У липні вийде нова версія андроїд-застосунку для зручного читання НО на смартфонах: будуть відтворені не лише статті, а й коментарі до них.

Реалізуємо функціонал пошуку на сайті гравців з тотожними соціотипами – це корисно для кращого розуміння себе і правильної самоідентифікації, тобто правильного визначення власного соціотипу.   

Має бути серйозне дослідження про розподіл системних ролей у квадрах на основі настанов Доброї Новини Ісуса Хреста, Сина Божого (Євангелія).

Переходимо на швидший сервер – відтак робота на нашому сайті буде ще комфортнішою як для користувачів, так і для розробників софту.

У наповненні НО далі зростатиме частка власної аналітики і перекладних статей.

        Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Творимо новий Український світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка