Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Верховна Рада проголосувала за державне визнання “Пласту”

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Верховна Рада проголосувала за закон про визнання і підтримку національної скаутської організації “Пласт” на державному рівні. За відповідний законопроект 30 травня проголосували 228 народних депутатів.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Законопроект регулює порядок державної підтримки “Пласту” і визнає історичний внесок “Пласту” в громадянську освіту дітей та молоді, отримання і становлення української державності; шанує сотні пластунів, які загинули в боротьбі за здобуття незалежності України в XX столітті й під час агресії Російської Федерації на сході України, починаючи з 2014 року.

Проголосований закон підтримує більше ніж столітню безперервну традицію “Пласту”, який виховав десятки тисяч активних громадян – педагогів і вчених, підприємців, лікарів, журналістів, церковних діячів, військових; створює основи державної політики щодо підтримки “Пласту” як українського пластового (скаутського) руху в Україні та світі.

Закон України вносить зміни до законів “Про культуру” та “Про позашкільну освіту” з метою визначення формату державної підтримки “Пласту”.

Нагадаємо, що “Пласт” – національна скаутська організація України, створена у 1911 році.

Наші інтереси: 

Крім цього закону 30 травня ВР також ухвалила знакове звернення до міжнародних організацій з приводу порушення прав корінних народів у Російській Федерації, проголосували за основу закон про середню освіту, проголосували за основу зміни до законодавства про військову службу, що наближають нас до стандартів НАТО. А також не підтримали заяву прем'єра про відставку, спровоковану хамськими випадами Зеленського в бік уряду. Отже ВР включила "захист від дурня". Навіть при всіх безумовних недоліках нинішній склад Ради працює значно ефективніше, ніж новообраний президент. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

"Захист від дурня" - це такий технічний термін, хто не знає.

Зображення користувача Сергій Білецький.

красно дякую, пані Олена, за роз'яснення.сам мешкаю за 70 км від кордону з країною дурнів.там живуть дурні.вони розмовляють мовою дурнів та роблять дурні справи.радіймо , Арії !

Зображення користувача Микола Погорілець.

Це фундаменьальне рішення. На рівні закону про мову, я вважаю. Нарешті маємо підвалини здорової державної ідеології по молодому поколінню.
Видно, Раду потрібно добряче лякати час від часу, щоб вона була ефективною.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Чому з усіх скаутських організацій державна підтримка лише "Пласту"?
Начебто й не погано, але...єОднеАле...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)