Важливість: 
3

Спецтема:

Революція в РФ – 05. 11. 2017 – феномен «Поганих новин» від Мальцева – Стратегічні студії

Скандал на «праймеріз» «несистемної опозиції» – перше місце посів «поганий новинар» Вячєслав Мальцев, але політбюро ПАРНАСу проігнорувало результати голосування.

Відомо, що у РФ 16 вересня цього року мають відбутися вибори до «Государствєнной Думи». Деякі партії вирішили провести так звані «праймеріз» – попередній відбір кандидатів у партійні списки. «Праймеріз» правлячої «Єдіной Россіі» вилився у величезну передвиборчу кампанію до оголошення виборів, на яку було витрачено півмільярда рублів та залучено адміністративний ресурс – в результаті відзвітували, що у «праймеріз» взяло участь приблизно 10% виборців РФ.

Але нам, на мій погляд, цікавими мають бути результати «праймеріз», які намагалася провести партія ПАРНАС – партія вбитого Нємцова, яка має право взяти участь у виборах без збирання підписів. Це партія так званої «несистемної опозиції», яку зараз очолює колишній прем’єр-міністр РФ Міхаіл Касьянов.

«Праймеріз» ПАРНАСу було призначено на 28-29 травня поточного року. У перший день мало відбутися голосування на виборчих дільницях у 13 містах РФ, а другого дня голосування в мережі до 21 годині. Для цього треба було попередньо зареєструватися.

Але голосування у мережі зупинили о 12 годині 29 травня через зламування мережевого ресурсу, на якому відбувалося голосування, із оприлюдненням паролів учасників голосування.

Причин зламування названо багато, але, на мою думку, причиною оприлюднення паролів стало те, що незаперечним лідером голосування виявився такий собі Вячєслав Мальцев, що не сподобалося певним діячам ПАРНАСу, хоча Мальцева до «праймеріз» запросив особисто Міхаіл Касьянов.

Хто такий Вячєслав Мальцев?

Він у буденні дні виходить із півторагодинною програмою «Плохіє новості» на Ютубі. В середньому кожне висилання переглядають біля 90000 осіб. Висилання почалися 16 грудня 2011 р., за цей час «Плохіє новості» https://www.youtube.com/user/artpodgotovka/about набрали 41 млн. переглядів.

Станом на 1 червня 2016 року на Ютубі ARTPODGOTOVKA Мальцева має 2050518 унікальних переглядачів – середній час перегляду – 34 хвилина. Цікавою є географія та кількість переглядачів:

РФ – 1107280 – 54%

Україна – 568760 – 28%;

ЗДА – 50431 – 2,5%;

Білорусь – 39798 – 1,9%;

Дойчланд – 38082 – 1,8%;

Невідомий регіон – 35608 – 1,7%;

Казахстан – 33288 – 1,6%;

Латвія – 18346 – 0,9%;

Литва – 17660 – 0,8%;

Ізраїль – 12406 – 0,6%;

Велика Британія – 9265 – 0,5%;

Канада – 8401 – 0,4%;

Італія –7200 – 0,4%;

Молдова – 6744 – 0,3%;

Франція – 6421 – 0,3%;

Естонія – 5623 –  0,2%;

Іспанія – 5302 – 0,2%

Польща – 5257 – 0,2%;

Для порівняння ресурс https://www.youtube.com/user/NavalnyRu/about Навального з 6 липня 2013 р. набрав 16 млн. переглядів. Про Мальцева не згадують так звані «опозиційні» «Ехо Москви» (у народі «ухо маци») та «Дождь». Тобто він працює повністю самостійно. Якби той же Навальний працював самостійно, то його прізвище було б відома вузькому колу мешканців Москви. Тільки на виборах мера Москви останній витратив на саморекламу близько 100 млн. руб. За рівних умов Навальний явно програє Мальцеву.

Із переглядів випусків «Поганих новин» можна зрозуміти причини популярності Мальцева:

1. Він не займається переказом ідей, які постійно транслюють «Ехо Москви» та «Дождь». Як правило, ліберальна несистемна опозиція цим й займається. Своїх ідей у них немає.

2. Усі його висновки абсолютно логічні. Називає себе «націонал-демократом», хоча тези, які він декларує скоріше «націонал-соціалістичні» –  зокрема, пропонує встановити викупну оплату за немовлят жінкам, які зараз їх викидають на смітники.

3. Для своїх слухачів він позначив дату революції – 5 листопада 2017 р. – коли влада зміниться «неконституційним способом». Тобто люди бачать мету, й прагнуть цього. А яка, наприклад, мета у Дмітрія Гудкова? Обратися на виборах 2016 р. Потім знову критикувати владу, щоб обратися на виборах 2022 р. І так до безкінечності.

4. Мальцев безпосередньо бере участь у розмові із глядачами. Тому про його інтелект та погляди можна судити безпосередньо без посередників. Той же Навальний постійно пише повідомлення про те, як чиновники РФ «скромно живуть». Але де гарантія, що повідомлення пише сам Навальний, а не його помічники? Такої гарантії немає. Навіть навпаки. Є гарантія, що у написанні повідомлень беруть участь інші люди. Наприклад, він не припускається граматичних помилок. Це можливо, коли людина має відповідну освіту, або коли текст перевіряє фахівець. Якщо у нього є людина, яка перевіряє текст, то напевно ця ж людина вносить правки й у зміст тексту.

На момент зупинення голосування результат був наступним:

Проголосувало: 7475 виборців. Усього на «праймеріз» ПАРНАСу було зареєстровано 95 кандидатів і близько 24 000 виборців. Лідерами по числу голосів став Вячєслав Мальцев (5471 голосів – 73,2%). Слідом за ним йшли доктор історичних наук, професор Андрєй Зубов (1665 голосів – 22,3) (той самий Зубов, якого звільнили із МГІМО через активний виступ проти кримської авантюри Путіна), муніципальний депутат московського району Зюзіно Константін Янкаускас (1399 голосів – 18,7%), керівник московського відділення незареєстрованої Партії прогресу Ніколай Ляскін (1052 голоси – 14,1%), а також націоналіст Алєксандр Поткін, який перебуває під вартою (928 голосів – 12,4%).

Цікаво, що так зване «політбюро» ПАРНАСу відмовилося включати Мальцева у першу трійку партійного списку кандидатів

На засіданні «політбюро» ПАРНАСу за включення Мальцева у список кандидатів під другим номером голосували голова ПАРНАСу Касьянов, його заступник Мєрзлікін, проти голосували Яшин, Прохоров, Півоваров, Кара-Мурза.

«Політбюро» призначило першу трійку у складі: Касьянов, Зубов, Півоваров (на «праймеріз» посів сьоме місце із результатом 903 голоси – 12,1%).

Остаточне рішення повинен ухвалити з’їзд ПАРНАСу, що має відбутися 16 червня поточного року.

Треба зауважити, що Мальцев не визнає окупацію Криму, закликав й постійно закликає не давати жодної підтримки заколотникам на Донбасі. У його висиланнях були повідомлення, що окремі люди після переглядів «Плохіх новостєй» відмовилися від бажання їхати воювати «за русскій мір».

Крім того він обіцяє дати волю Кавказу від Росії, а Росії дати волю від Кавказу, тобто виступає де-факто за дезінтеграцію РФ.

Сам Мальцев вважає, що зараз у несистемній опозиції точиться «бітва за мєсто Нємцова». На його думку, ті, хто не бажає визнавати результати «праймеріз» хочуть залишити місце Нємцова порожнім, щоб тихцем розпилювати опозиційні грантові гроші.

То ж залишається побажати Мальцеву успіхів у його імпрезах.

*

«Бажай не можливого – отримаєш максимум.»
На вході до студії ARTPODGOTOVKA у Саратові, звідки транслюються «Плохие новости» стоїть «революційний» кулемет «Максим». 
Відео стрічка про людину, що створила програму, яка супротив логіки професійної журналістики за три з половиною роки досягла у мережі того чого більшість так званих «блогерів» не може досягти й за десять років, про людину, яка сама перетворилася на інформаційну зброю, знята одним із прихильників Вячєслава Мальцева. Він про себе: «Время выбрало нас.» 
«Мальцев – знаменосец русской революции»: 
https://www.youtube.com/watch?v=rdInMuAR8-A
Влада й усі «модні» політики проти, а народ [той хто про нього щось знає] за Мальцева. Хто переможе?
Після того як було знято ту стрічку дехто із «модних вже приєднався до Мальцева:
– Навальний:
https://www.youtube.com/watch?v=islsrCHwUMg
– Бєлковскій:
https://www.youtube.com/watch?v=UclNDVGBxWs
Хто наступний? …

Наші інтереси: 

Українці мають знати, що відбувається в Росії й усіма способами сприяти її розпаду.

Гравець: 
Василь Федорiв
 
Форум Підтримати сайт Довідка