Категорія:

Европа: кінець епохи «толерантності» – Стратегічні студії

Мешканці Дюссельдорфу створили «анти міграційні народні дружини». Тобто у Дойчланді знов з’явилися штурмовики

160112-patrul.jpg

Волонтери самопроголошених дружинників, що патрулюють Дюссельдорф
Волонтери самопроголошених дружинників, що патрулюють Дюссельдорф

Спочатку про смішне, про Норвегію.

У Норвегії мігрантів вчитимуть не ґвалтувати жінок. Виявилося що саме мігранти «непропорційно багато ґвалтують жінок порівняно із іншими прошарками мешканців Норвегії».

Так от для мігрантів створено тренувальний центр, де їм читають лекції й пояснюють, що «у Норвегії не можна примушувати жінок до сексу навіть, якщо ви із тією жінкою перебуваєте у шлюбі». Цей «феномен» окремі «психологи» у Норвегії пояснюють тим, що деякі мігранти «ніколи не бачили у своєму житті дівчат у міні спідницях».

Таким «психологам» треба пояснити, що це суцільна маячня. Справа у тому, що багато молодих, особливо незаможних, мігрантів їдуть до Европи саме із бажання «вільного сексу», бо їм вдома казали, що у Европі «все дозволено». А тут раптом виявляється, що «не все дозволено». Чомусь фактично ніхто не звертає уваги саме на ту очевидну обставину, що десятки тисяч незаможних мусульман їдуть у Европу саме за сексом.

Тепер про головне.

Ситуація у Европі швидко змінюється. Ще зовсім недавно там треба було бути «толерантним». «Не толерантний» автоматично отримував тавро «фашиста».

А вже зараз… .

Перший випадок нападу на жінку у новорічну ніч зафіксовано у Відні.

Зафіксовано восьмого січня, тобто через тиждень після скоєння злочину. А у Зальцбургу сьомого січня кілька жінок звернулося до поліції із заявою про напад на них у новорічну ніч.

Що це означає?

Це означає, що ці жінки й у Відні й у Зальцбургу усвідомили, що ТЕПЕР (після подій у Кельні) ДОЗВОЛЕНО ЗВИНУВАЧУВАТИ мусульман без того, щоб тебе автоматично оголосили «нетерпимим», «не толерантним», тобто «фашистом». Таким чином тепер звинувачувати мігрантів ДОЗВОЛЕНО й навіть стає «модним».

Й нарешті, найголовніша й найцікавіша новина.

Мешканці Дюссельдорфу створили «анти міграційні народні дружини». Тобто у Дойчланді знов з’явилися штурмовики.

Таким чином видання у Дойчланді коментованої версії «Mein Kampf» сталося вельми вчасно. 

Гравець: 
Василь Федорiв
 
Форум Підтримати сайт Довідка