Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Чому діти не люблять каші та м'ясо

Спецтема:

Найголовніше і найгірше, що успадковують діти від батьків, - це звичка їсти мертву їжу, яка прищеплюється з молоком матері. Нещодавно в невинній газетній статті про те, чим українці планують самознищитися на Новий рік, мою увагу привернули такі рядки: «Мої малі не надто люблять м'ясні страви, - розповідає 29-річна вінничанка. - Щоб задурити, треба якісь жарти видумувати».

Мені відразу ж згадалися приклади з власного дитинства, як дорослі таки змушували нас їсти те, що самі їли. Що вони тільки не вигадували! Деяких дітей мами з ложечки навіть до 10 років годують, аби вони їли супи і каші. 

Дитина ще не знає, що вона прийшла у світ, де панує споживацтво і де всім конче необхідно, щоб вона хворіла. Дитина ж від природи тягнеться до живої їжі. А батьки роблять все, щоб зайвий раз не дати дитині якусь морквину (бо вона, бачте, брудна). Наслухавшись порад лікарів, батьки день і ніч готові запихати своїх діточок помийними сумішами і консервами, які чомусь вважаються дитячою їжею.

Сучасна людська цивілізація вимагає від лікарів та інших «свідомих» громадян берегти людські хвороби пильно й неустанно з самого дитинства. Тому що це необхідно економіці. Це потрібно системі. Основою сучасної цивілізації вже давно стало споживацтво, основою якого є залежність від вареної і м'ясної їжі, а також всіляких цукерок, варення, чипсів, тортів, печива і т.д.

Природна їжа для людини - це та, що виросла в саду-городі, в лісі, природним чином зірвана і з'їдена без будь-якої термічної обробки. Таким чином харчуються всі тварини в природі і, зверніть увагу, хронічних хвороб у них не спостерігається.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Михайло Харачко.

Важлива стаття. Відколи перейшов на живу їжу, сам часто спостерігав як батьки, проти волі дітей, примушують їх вживати м'ясо. Причому до років 7-8 діти категорично відмовляються його їсти. Це відбувається тому, що при новому втіленні в людини вже закладені певні програми (образ Божий), які потрібно вдосконалювати у правильному напрямку. За допомогою батьків, з 10-років природні бар'єри ламаються і в дитини встановлюється прогама м'ясоїдіння та ін. мертвої їжі. Але потяг до природної їжі залишається. За бажанням, людина може єдністю думки і волі стерти ці шкідливі програми і встановити нові, націлені на здоровий спосіб життя і живе харчування.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Василь Корнієнко.

Тема дуже актуальна для нашого часу взагалі та нашої крани зокрема. Дякую автору! А в останньому реченні, правда, дуже сміливе твердження щодо тварин. Кожній живій істоті Бог дав своє меню. Для людини - плоди і молоко. Тобто продукти отримані без насилля. Діти не їдять м'ясо не тому, що воно не смачне, а саме інтуїтивно відчуваючи цей фактор. Відомо, що крім фізичної складової, їжа містить ще енергетичну.

Зображення користувача Миро Продум.

До живої їжі відносимо сирі плоди рослин, молоко, мед і яєчний жовток.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Спочатку, звичайно , чути, що не їсти м"яса- це самопожертва. І для мене так було . Спочатку їла раз в 10 днів ( як алкаш , вкрадки від свідомості, знаючи,що не треба), але хотілося. Потім старалася не їсти, і чим довший час, тим більше собою гордилася. І, згодом, і не хочеться, зате молоко вживаю більше.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Відмова від м’яса - це не тільки очищення організму. Це також символічний акт розриву зі старим брудом і демонстрація рішучості змінитися. Це команда підсвідомості, що це серйозно і тепер все буде по-іншому.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Дуже класні фотографія з підписом!..

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Один мій знайомий сказав, що завжди коли їсть м"ясо , то згадує за мене ...Ха-Ха. Бо якось я йому сказала , що м"ясо це - погано. То його підсвідомість вже спрацювала, процес пішов.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Є багато книг про те, як кинути палити чи вживати алкоголь. Потрібна книга про те, як позбутися залежності від м’яса. "М’ясна паразитична програма" - потужний блокуючий чинник для самовдосконалення.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Існує така книга. Тільки я не знаю автора+назви. Знаю, що вона продається на семінарах/лекціях Рамі Блекта і її можна також замовити з його сайту. Автор - колега Рамі. В книзі не тільки розбиваються усі аргументи "за"мясо і наводиться солідний список "проти"вживання, а й наведені яскраві блоки, після яких "вживати" не захочеться.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Василь Корнієнко.

Про вплив м'ясної їжі на організм людини вже написано. Це, наприклад, "Євангеліє від Есеїв" Ви це знаєте. Або ще аюрведа. Там питання харчування детально розглядається.

Зображення користувача Миро Продум.

Так, але я не зустрічав посібника для сучасної людини як відмовитися від вживання м’яса.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.

Інтерв'ю з праноїдом
Десь з тиждень тому натрапила на цю статтю. На жаль, російською. Там багато водички і повторення одного й того ж. Але процес відмови від мертвої їжі описано добре і логічно.

Зображення користувача Дуб Молодий.

Рабів до раю не пускають.

Зображення користувача Миро Продум.

Позитивно те, що він закликає до поступових змін, до довготривалої роботи.

Тут також дещо корисне про перехід до праноїдства.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Василь Корнієнко.

Для сучасників дуже зрозуміло й переконливо про вплив продуктів на організм можна дізнатися з лекцій та книг доктора аюрведи О.Г.Торсунова, поки в російськомовному варіанті. Перекладів українською я не зустрічав, хіба що пару статей Богдана Дуба. Доктор Торсунов неодноразово бував в Україні з лекціями. Його сайт: www.torsunov.ru

Зображення користувача Дуб Молодий.

Мені не дуже хочеться засмучувати коментуючих але заради правди мушу зазначити: "праноїдів", які б підтвердили чимось, окрім балачок, своє "праноїдство" не існує в природі! Всі "праноїди" відмовились від обстеження медичної комісією в умовах стаціонара.

Рабів до раю не пускають.

Зображення користувача Миро Продум.

А ви б погодились, щоб вас тримали під склом і досліджували члени якоїсь комісії? До речі, Зінаїда Баранова все ж таки пропонувала провести дослідження, але ніхто не зацікавився.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!