Пропозиція щодо “очищення” Народного Оглядача від “Не з усім згідних”.

Активні користувачі “Народного Оглядача” знають, що в останні дні на сайті йде суперечка щодо можливості людей писати коментарі, які суперечать баченню ідейного натхненника і головного акціонера сайту - пана Ігоря Каганця, та ідеям сформованої ним релігії - аріохрестиянства.

Також пан Ігор зауважив, що сайт “Народний Оглядач” - це стартап, який створений з конкретними цілями щодо популяризації ідей аріохрестиянства та Третього Гетьманату, і у відповідності з ними формування нової української нації і заснування нею власної держави. 

З огляду на це, очевидно, гравці, які на більшість речей мають свою думку і не готові повністю погодитися з баченням пана Ігоря - є тягарем на сайті. Тому що відволікають інших “правильних” гравців, і заважають “взлетіти” проекту ТГ.

Коли я реєструвався на НО рік назад, то вважав що цей сайт є чи не єдиним україномовним ресурсом, на якому всі шукачі Істини можуть вільно вести дискусії не залежно від філософських чи релігійних поглядів, і таким чином разом рухатися вперед. Але зараз стало добре зрозуміло, що сайт НО створювався не з цією метою. 

І в цьому немає нічого поганого. Сайт повинен бути таким, яким його хочуть бачити творці. А час покаже наскільки таке бачення є правильним.

Для вирішення питання щодо можливості продовження вільного спілкування користувачів, які не хочуть себе прив’язувати до якоїсь конкретної ідеології чи релігії, або ж мають погляди, які відрізняються від ідей аріохрестиянства, я пропоную створення окремого інтернет-ресурсу. 

Цей новий сайт не буде прив’язаний до жодних вчень, релігій, ідеологій і т.д. В нього будуть зовсім інші завдання, ніж в “Народного Оглядача”. Будь-який користувач, дотримуючись елементарного правила не ображати інших, зможе вільно висловлювати свої думки не боячись бути заблокованим чи видаленим з сайту.

Перед тим як висловити таку ідею, спробував знайти в мережі подібні популярні україномовні ресурси, але не вдалось це зробити. Саме тому пропоную все створити “з нуля”.

Отже, переваги, які отримують користувачі - очевидні. 

Але позитив від такого проекту буде і для “Народного Оглядача”, який отримує можливість легко скинути “баласт”, відсилаючи користувачів, які не підтримують ідеї проекту на новий сайт, і таким чином повністю зосередитися на своїх цілях і завданнях. 

Така взаємодія двох сайтів зможе по-справжньому забезпечити перетворення “Народного Оглядача” на проект, який орієнтований на конкретні цілі і швидке їх досягнення без зайвих відволікань на суперечки.

Якщо, пан Ігор Каганець, вважатиме цю ідею хорошою, тоді все що потрібно від Народного Оглядача, це надати можливість розмістити інформаційну публікацію про новий сайт, після того як він буде створений, і не забороняти про нього час від часу згадувати в коментарях (з розумом, звичайно), а особливо в ті моменти, коли на НО з’являються користувачі, які є “баластом” для проекту ТГ.

Я готовий сам забезпечити технічну частину по створенню і підтримці нового сайту, проте треба ще кілька людей, які могли б своїм спілкуванням там почати історію сайту, або й допомогти в модерації.

Власне саме для того і створив цю публікацію, щоб дізнатися, чи буде такий проект цікавий людям, у зв’язку з останніми подіями на НО, і якщо так, то чи є хтось готовий підтримати такий проект.

ОНОВЛЕННЯ:

Станом на 14 вересня сайт готовий і перебуває на бета-тестуванні. Тому доступ зараз до нього мають тільки учасники ініціативної групи, які погодилися допомогти в створенні та розвитку проекту.

30 вересня сайт стане доступним для всіх, тоді і повідомлю про його запуск. Поки що тільки скажу, що сайт має всі функції соціальної мережі, тому зручний для комунікації та спільних проектів користувачів.

Якщо у Вас будуть якісь думки на рахунок цього проекту, прошу писати мені особистим повідомленням!

Якщо ж Вам публікація і мої ідеї не сподобалися, будь ласка, не пишіть негатив, багато якого вже встигли написати до вас, просто оминіть цей матеріал! В подальшому коментувати світоглядні, філософські чи релігійні теми на "Народному Оглядачі" не буду, тому можете приберегти "ярлики" для когось іншого :)

Дякую за увагу!

 

ОНОВЛЕННЯ - 30 ВЕРЕСНЯ:

Сьогодні, 30 вересня, як і планувалося, у нас стала доступною вільна реєстрація користувачів. А це означає, що сайт запущено! І тепер кожна людина може приєднатися до цікавих дискусій та стати співавтором нашого сайту.

Щиро дякую користувачам, які підтримали ідею створення цього сайту та взяли участь в його тестуванні! Без вас цей проект не мав би шансів на існування. Завдяки вашим ідеям та цікавим дискусіям стало зрозуміло, що такий сайт є потрібний і буде корисним для багатьох людей.

Також дуже вдячний “Народному Оглядачу”, оскільки саме тут отримав можливість познайомитись з чудовими людьми, які підтримали мій задум та допомогли в його реалізації. Вибачаюсь, що в деякі мірі прийшлось використати НО як рекламний майданчик для нового проекту, проте впевнений, наш сайт абсолютно не зашкодить “Народному Оглядачу” і навіть навпаки, в деякій мірі піде на користь через причини розкриті в публікації.

Дякую всім за увагу до проекту!

Сайт знаходиться за адресою svitoch.in.ua

Гравець: 
Доброслав Велесовий
 
Форум Підтримати сайт Довідка