Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
394

Семенченко пропонує створити Українську військову організацію і прийняти закон про цивільну зброю

Світ:

Комбат батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує колегам по коаліції ухвалити закон про формування Української військової організації (УВО). Про це комбат заявив 4 листопада на прес-конференції.

«Я відповідальний у майбутній фракції «Самопоміч»за питання безпеки та оборони. Ми вже внесли необхідність прийняття цього закону в нашу пропозицію по коаліційній угоді. Сьогодні це буде дискутуватися із колегами з «Народного фронту. 

Я думаю, вони теж розуміють, що необхідно узаконити стосунки патріотів і держави, допомогти патріотам фінансово, вирішити проблеми озброєння - це питання першорядної важливості », - заявив Семенченко.

Він зазначив, що УВО створюватиметься незалежно від прийняття закону. «Інша справа, що ми повинні подбати про те, щоб відносини були правильно відрегульовані. Це в тому числі питання фінансування. Тут ставлення нерегульовані, але це потрібно, тому ми це будемо робити. Але в інтересах держави, в інтересах усіх учасників цих відносин - якнайшвидше прийняття цього закону», - зазначив комбат« Донбас».

Крім того, Семенченко разом із головою наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгієм Учайкіним, підкреслив, що необхідно прийняти закон про цивільну зброю та боєприпаси.

«На мою думку, слід прийняти поправки до Конституції України, в яких буде чітко вказано, що кожен громадянин України має право захищати своє життя, здоров'я, здоров'я оточуючих та територіальну цілісність країни і конституційний порядок за допомогою вогнепальної зброї. Це буде фундаментальним рішенням, яке ми можемо прийняти», - зазначив Георгій Учайкін.

«Далі необхідний закон про цивільну зброю та боєприпаси, який регламентуватиме: хто з якого віку і якою зброєю може володіти», - додав він.

 

 

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Хлопці рухають справу в добрий напрям!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Альберт Саїн.

А Збітнєв також у ВЗУ, чи то він так на відео притусувався??

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Миро Продум.

Можливо, його запросили як політика, що просуває тему Народної Самооборони.

Альберт Саїн каже:
А Збітнєв також у ВЗУ, чи то він так на відео притусувався??

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.

Хоча я однозначно за легалізацію нарізної зброї, для мене це виглядає як популізм та прихована провокація.

Для чого це питання вносити в Конституцію, коли і досі воно не має підтримки дупутатів на рівні навіть недолугого закону?
Для чого створювати Українську військову організацію (УВО), коли є українська держава і українська армія? Хіба, щоб зарубати хорошу справу і дати можливість опонентам проводити паралелі УВО з ОУН. Адже створення Коновальцем УВО в умовах польської окупації це - зовсім інше.
Дивно, що в передвиборчій програмі Самопомочі не було жодної згадки про зброю, а тепер така радикальна зміна...

"Я думаю, вони теж розуміють, що необхідно узаконити стосунки патріотів і держави, допомогти патріотам фінансово, вирішити проблеми озброєння - це питання першорядної важливості »", - заявив Семенченко.

Найкращою допомогою від держави б було оперативне фінансування і постачання армії, грамотна кадрова політика, повна відповідальність за свої дії як генералів так і чиновників, а не фінасова допомога патріотам.
В нас вже ППО, за 2 дні до виборів, обіцяв платити кожному солдату по тисячі гривень в день, та за тиждень завершити АТО...

Немає релігії понад істину

Зображення користувача Миро Продум.

Згадка про УВО може означати повернення до іншого, не-бандерівського націоналізму. Адже бандерівщина була спрямована на руйнування справи Коновальця - засновника УВО.

Творимир Здобудьволя каже:
Хоча я однозначно за легалізацію нарізної зброї, для мене це виглядає як популізм та прихована провокація.
Для чого це питання вносити в Конституцію, коли і досі воно не має підтримки дупутатів на рівні навіть недолугого закону?
Для чого створювати Українську військову організацію (УВО), коли є українська держава і українська армія? Хіба, щоб зарубати хорошу справу і дати можливість опонентам проводити паралелі УВО з ОУН.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.

А для чого тоді створювати Третій Гетьманат, коли вже є українська держава? :-))

Творимир Здобудьволя каже:
Для чого створювати Українську військову організацію (УВО), коли є українська держава і українська армія?
Зображення користувача Миро Продум.

Про те, чому треба створювати нові військові структури, добре пояснив Едвард Лукас: Чому Європа є легкою здобиччю для російських шпигунів. Це в Європі. А тепер уявіть, що відбувається в Україні.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Щербина.

Трохи в тему - про те, як врегульовано питання цивільної зброї в штаті Флорида. І зверніть увагу на два останні абзаци - там автор торкається теми Лугандонії та з обережним оптимізмом висловлюється про Україну.
http://rufabula.com/articles/2014/11/07/the-guarantee-of-freedom

Творю, отже існую.

Зображення користувача Зір Чіткий.

Доборолась Україна до самого краю: московит, котрий загубив під Іловайськом цілий батальйон, створює Українську військову організацію.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Доктор Смалець.

З Ваших слів можна зробити припущення, що Севастополь, у якому народився Семен Семенченко (Костянтин Грішин), є частиною Московії? Чи, можливо, Ви користуєтесь іншими методами для виявлення підступних московитів?

Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Очевидно, Арій Хрестовий, має на увазі його російську мову, при тому забуваючи, що багато з тих, хто загинув там за Україну і на майдані, теж розмовляють російською.

Зображення користувача Доктор Смалець.

Гадаю, що це тимчасове явище. На мій погляд, заклики до заборони якихось інших мов та організація полювання на відьом за мовною ознакою є великою ганьбою деяких наших горе-патріотів. Українська мова й так швидко і незворотно відновлюється - незалежно від того, що якісь "ентузіасти" намагаються топтати російську чи якусь іншу. Я навіть думаю, що в принципі - це питання особистої гігієни, а не громадських слухань :-)).

Зображення користувача Зір Чіткий.

Українська мова таки відновлюється.
І користування мовою - це як правило гігієни. Моя гігієна полягає в тому, що я голосую тільки за україномовних кандидатів.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Зір Чіткий.

Саме так. Мова - є критерієм належності до нації.
Аз добре знаю, що в батальйоні Азов, Правому Секторі і різних самооборонах є багато російськомовних. Навіть деякі гравці Народного Оглядача у себе вдома користуються російською, бо так у них прийнято.
Але для мене украинцьі і українці - це дві різні національності. Украина і Україна - два варіанти розвитку однієї території. Слава Украінє і Слава Україні - це прославляння двох різних егрегорів.
Іноді мені здається, що на Донбасі справді відбувається громадянська війна, а не міжетнічний конфлікт. Украинцьі воюють проти казаков і новоросов. Всі вони розмовляють однією мовою, то чого їм воювати? Жили би в одній країні: був би один пастир і одне стадо. А українці тим часом спостерігають за цим з телеекранів і думають: "Треба вступати до Євросозу, НАТО нас захистить..."

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Доктор Смалець.

З'ясувалось, що лінія розмежування є не етнічною і не мовною, а світоглядною і цивілізаційною. Ми вибрали гідність і свободу, вони - рабство і корито. Поки що частина наших розмовляє російською і трагедії в цьому я не бачу. Я б не згадував тут бабцю-Європу, бо крім невеликих грошей і щирого співчуття вона нам сьогодні нічим допомогти не здатна. Так само, як і блок НАТО. Не думаю, що багато українців розраховують на зовнішню допомогу і захист. Самі вляпались в лайно - самі і вигребемо.

Зображення користувача Зір Чіткий.

З дій Грішина можна зробити припущення, що своє російське прізвище з закінченням на ін він змінив для маскування на українське з закінченням на ко. В часи коли Грішин народився, Севастополь був частиною УРСР, тобто СРСР, тобто все одно Московської імперії. Але не це головне. Десь в якійсь статті він чітко зізнався, що він - русскій (так себе називають московити з 18 століття). Підступних московитів насправді виявити важко, бо насправді їх готують роками, а впровадження може тривати десятиліттями і за цей час вони добре вивчають англійську, французьку, німецьку, польську, українську чи іншу мову їх резидентного перебування. А Грішин на мою думку - типовий найманець з косими очима, йому нема чого хитрувати. Він знає, що 80% населення України не здатне критично мислити. Тож піпл і так схаває. Раніше він за хорошу винагороду захищав бізнес-інтереси одного з місцевих олігархів від понаїхавших відморозків. А після успішного принесення в жертву добровольців-патріотів, став депутатом. Мабуть боги Украиньі обоняли цю жертву. Тоді як командирів, котрі умудрились зберегти особовий склад своїх підрозділів, судять військові трибунали.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Доктор Смалець.

Вибачте, але тут знову - нічого конкретного. Суцільні підозри, які можна пришити будь-кому. Хоча... "косоглазие", звичайно, спростувати важко. Ще би якось череп заміряти та перевірити, чи не обрізаний...

Зображення користувача Зір Чіткий.

Якщо хочете конкретики, найміть приватного детектива.
Аз вам підказав напрям, далі, якщо захочете, то розберетесь. Можете поцікавитись ще у Дмитра Снєгірьова з Правої Справи. Може він більше знає.
Мені вистачило того, що підрозділ під командуванням Грішина загинув майже у повному складі, а він залишився живим. Звісно в інтернеті можна знайти ще багато чого, але кому це цікаво? Семенченко нині депутат, а отже недоторканий.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Андерс Брейвік.

Проаналізуємо. Двоє військових проти 3 цивільних. Виступ мовою ворога. Це чергова мулька.

Зображення користувача Миро Продум.

Згоден. Виглядає несерйозно. Будемо вважати, що це виклик для творення чогось справжнього.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.

А хіба у ВЗУ може бути бодай хоч щось серйозним окрім як питання про заробітну плату ворогу окупанту (тобто зрадникові депутатові) ???

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Миро Продум.

Людина, яка не володіє українською мовою, не створить українську військову організацію. Це може бути якась інша організація, але не українська.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.

А мені видається, що українські військові організації самі вже ростуть як гриби, б'ють ворога і наразі не дискутують, якою мовою між собою спілкуватись. Не сумніваюсь, що незабаром вони об'єднаються і у них з'явиться справжній полководець. Ймовірно, що він на той час вже добре володітиме українською, навіть якщо його прізвище виявиться Зільберман або Арестовіч. Але якщо знання української мови буде його єдиним і головним "талантом", тоді нам - капець...

На мою скромну думку, навряд чи Семенченко зможе колись претендувати на велику булаву, про це зовсім не йдеться. Триває перехідний період і сьогодні треба пропхати в Раді закон про легалізацію зброї, щоб уникнути тимчасового хаосу і зловживань. Хто це зробить - клоун Ляшко чи якийсь комбат - не принципово.

Зображення користувача Миро Продум.

Варто розрізняти два проекти:
1) стабілізація-руйнування старої пост-радянської системи;
2) творення нової України - вільної і самостійної.

Для першого проекту байдуже, якою мовою він здійснюється.
Другий проект можна реалізувати тільки українською.

Те, що робить Семенченко, належить до першого проекту.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.

Миро каже:
Варто розрізняти два проекти:
1) стабілізація-руйнування старої пост-радянської системи;
2) творення нової України - вільної і самостійної.

Після того, як ці два проекти будуть реалізовані, аналітики зможуть як завгодно розрізнити їх між собою і розкласти кожен втілений проект на безліч ідеологічних та інших векторів. Сьогодні немає двох проектних інститутів, бо ці два та інші проекти стихійно (на жаль) розробляють одні й ті ж самі активні люди, що вийшли з різних верств, але усвідомили необхідність революційних змін, і почали по-справжньому і "перти свого плуга", і "довбати сю скалу".

Я щиро дивуюся з того, що персона комбата Семенченка викликала серед наших коментаторів таку лавину негативу, і підозрюю, що за відсутності конкретного компромату, більшості критиків просто не подобається його не дуже фотогенічна пика. (Зізнаюсь, що мені вона також не подобається і, маючи подібний фейс, я б не наважився висуватися народним обранцем).

Якщо провести відповідне соціологічне опитування, то я гадаю, що більшість респондентів твердо заявить, що їм більше імпонує творити аніж руйнувати. Але насправді пересічній людині переважно доводиться робити і те, і інше.

Особисто я схиляюся до такого методу, щоби спочатку створити нову папку і перекачати в неї все корисне, а потім вже відправити в корзину зайве сміття. В реальному житті може не вистачити місця на диску та й буває, що сам диск неможливо переписати без повного переформатування. В будь-якому варіанті всі ці хитрі маніпуляціїї виконує один і той самий CD-ROM "Семенченко".

Можна спробувати розділити Семенченка та інших активних людей на "тих, хто стирає" і на "тих, хто записує". Тоді логічно виникає третя категорія людей - "ті, хто розділяє". От з цими третіми я дуже добре знаю, що треба зробити.

Зображення користувача Миро Продум.

Можливо, багатьох напружує не тільки фізіономія Грішина, а й те, що він використовує бренд УВО, причому робить це демонстративно російською мовою. Проте УВО була українською організацією, там усі спілкувалися українською. Це й викликає підозри. Цілком природно.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.

При всій пошані до УВО, я б не відривався від реальності, бо для величезної більшості виборців сьогодні бренд "УВО" проти бренду "Семенченко" виглядає як муха проти слона - подобається це нам чи ні. Цю реальність ми повинні використати в наших інтересах, незалежно від прихованих намірів нардепа Грішина. Навіть якщо він є ворогом, то така не обгрунтована критика на рівні емоцій нічого не дасть крім підвищення його персонального рейтингу.

Зображення користувача Миро Продум.

Нам нічого з Грішина не треба використовувати. Треба чесно робити свою справу - "і люди потягнуться до нас". Настали інші часи - див: Починаємо практику магічного націоналізму.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.

Магія - магією, але якщо у Верховну Раду не пройшли рекомендовані на сторінках НО партії, це не означає, що треба плюнути на найвищий державний орган і дозволити їм робити те, що вони робили й раніше. Поки існує ВР, ми маємо чинити на неї постійний тиск, в т.ч. зсередини, де можна ситуативно використовувати як Семенченка, так і інших "демократів" - ніякої ганьби в цьому не бачу.

Миро каже:
Нам нічого з Грішина не треба використовувати. Треба чесно робити свою справу - "і люди потягнуться до нас". Настали інші часи - див: "Починаємо практику магічного націоналізму"
Зображення користувача Доброслав Велесовий.

Деякий відомий український астролог, який деколи навіть щось вгадує, сказав що ця рада проіснує до 2017 року. Під час її каденції буде багато конфліктів між партіями, проте в загальному вона зможе внести багато змін в конституцію, яку матимуть позитивний вплив. А після 2017 року за його твердженням, буде обрана по-справжньому успішна ВР, яка поведе Україну до процвітання.

Так що маємо ще 2 роки на створення партії Національного Собору і підготовку до участі у виборах :)

Зображення користувача Альберт Саїн.

Доктор Смалець каже:
... Поки існує ВР, ми маємо чинити на неї постійний тиск, в т.ч. зсередини, де можна ситуативно використовувати як Семенченка, так і інших "демократів" - ніякої ганьби в цьому не бачу.

Ну і яким саме конкретно чином ви це пропонуєте робити?
Ось для прикладу як саме конкретно ви це будете робити??
У вас є якийсь рівень авторитету щоби мати конкретний вплив хоча б на когось із них, якщо не усіх "гівнократів"???

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Доктор Смалець.

Так, звичайно. Ми всюди маємо своїх людей :-))

Зображення користувача Альберт Саїн.

Доктор Смалець каже:
Так, звичайно. Ми всюди маємо своїх людей :-))

Ви хотіли сказати, що ви маєте своїх людей?
О, це в такому разі чудово, значить будемо тоді чинити на владу тиск завдяки вам через ваших людей=)
Я тільки за!)))))
Оце вже нарешті ближче до діла якось)

Фанатизм псує знання!