Семенченко пропонує створити Українську військову організацію і прийняти закон про цивільну зброю

Комбат батальйону «Донбас» Семен Семенченко пропонує колегам по коаліції ухвалити закон про формування Української військової організації (УВО). Про це комбат заявив 4 листопада на прес-конференції.

«Я відповідальний у майбутній фракції «Самопоміч»за питання безпеки та оборони. Ми вже внесли необхідність прийняття цього закону в нашу пропозицію по коаліційній угоді. Сьогодні це буде дискутуватися із колегами з «Народного фронту. 

Я думаю, вони теж розуміють, що необхідно узаконити стосунки патріотів і держави, допомогти патріотам фінансово, вирішити проблеми озброєння - це питання першорядної важливості », - заявив Семенченко.

Він зазначив, що УВО створюватиметься незалежно від прийняття закону. «Інша справа, що ми повинні подбати про те, щоб відносини були правильно відрегульовані. Це в тому числі питання фінансування. Тут ставлення нерегульовані, але це потрібно, тому ми це будемо робити. Але в інтересах держави, в інтересах усіх учасників цих відносин - якнайшвидше прийняття цього закону», - зазначив комбат« Донбас».

Крім того, Семенченко разом із головою наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгієм Учайкіним, підкреслив, що необхідно прийняти закон про цивільну зброю та боєприпаси.

«На мою думку, слід прийняти поправки до Конституції України, в яких буде чітко вказано, що кожен громадянин України має право захищати своє життя, здоров'я, здоров'я оточуючих та територіальну цілісність країни і конституційний порядок за допомогою вогнепальної зброї. Це буде фундаментальним рішенням, яке ми можемо прийняти», - зазначив Георгій Учайкін.

«Далі необхідний закон про цивільну зброю та боєприпаси, який регламентуватиме: хто з якого віку і якою зброєю може володіти», - додав він.

 

 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка