Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко
  • Відвідувань: 165
  • Переглядів: 202

Як здійснювати переходи без опору середовища – Юрій Бандак (відео)

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Виступ інженера Юрія Бандака на 41-ій конференції спільноти «Народний Оглядач», що відбулася в Києві 26 вересня 2021 року.

Наші інтереси: 

Рухаємось правильно (в усіх сенсах)

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це останній відеозапис з цієї конференції. Велика подяка Віктору Макаренку, який доклав чимало зусиль для того, аби ми все це побачили. Вперше за всю історію конференцій НО у нас такий детальний відеозвіт.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Дякую! Ну тобі теж добрячий шмат роботи дістався: тайм-коди, описи. Тепер всі відео мають зручну "навігацію".

Зображення користувача Володимир Світлий.

У нас тривимірний простір. Тому це не синусоїда а Кулька яка має різні стадії наповнення. В найменшій стадії кулька зникає в нашому (продольному просторі) і переходить до схожого простору але часового. Тому те ,що ми робимо віддзеркалюється як наслідок в часовому просторі. Нам потрібно чітко розуміти і розділяти причини і наслідку.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Юр Цікавий.

В описаному прикладі, думаю, це таки лінія, простір може бути багатовимірним, кожний параметр - окремий вимір, траєкторія - лінія, інакше невизначеність. Може я і помиляюсь, поки що це гіпотеза. Йдеться не про навколишній фізичний простір (хоча це ілюзія, котра є продуктом нашого фільтра свідомості). Реальність може бути набагато цікавішою.

Зображення користувача Юр Цікавий.

Тема об'ємна часу було мало, скільки зміг - виклав. Хоча і не все. Дякую пану Віктору за відео. Продивився всі інші відео ще раз, дуже повчально.

Зображення користувача Андрій Гарас.

Дуже цікаве відео! Але я не до кінця зрозумів: як все ж потрібно рухатися? Плавно, у відповідності до своєї інтуїції?

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Юр Цікавий.

Я думаю так. Якщо є можливість виміряти з потрібною частотою, то можна і апроксимувати траєкторію, але буде похибка, котра буде залежати від частоти зворотного зв'язку і швидкості процесу. Інтуїтивний спосіб може бути точніший, але це залежить від рівня розвитку інтуїції. Треба тренувати інтуїцію, або витрачати ресурси.

Зображення користувача Юлія Гаркуша.

Дякую за цікаву інформацію. Нещодавно інтуїтивно вийшла на схожу схему харчування. Правда, ще не повністю перейшла на живу їжу, але організм почувається значно комфортніше.

Зранку – вода, 11-12 годин – фрукти, овочі, розмочені зернові, 15-16 година – бобові, відварені зернові (найзатратніша для травлення їжа), 18-19 година знов фрукти, овочі.

Звичайно, є відхилення. Але цікаво було натрапити на наукове обґрунтування комфортного стану)