Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

Вплив читання Живого Слова на урожайність

Категорія:

Сьогодні отримав листа, в якому мій знайомий поділився своїм досвідом збільшення урожайності за допомогою Живого Слова.  Але найбільший результат - це не дивовижно багатий урожай, а те, що в дієвість Живого Слова повірила навіть його дружина. Ось що він пише:

"Цієї весни я вирішив подивитися, як впливає Живе Слово на урожайність. Минулого року якось була розмова на цю тему, то мені порадили читати Живе Слово над насінням.

Весною я читав Живе  Слово над  насінням всіх культур, які ми садили, але собливу увагу  приділив картоплі. Для чистоти експерименту  використав власне насіння картоплі, спеціальних добрив  не вносив. Я старався, щоб усе було як завжди.

Над насінням картоплі я прочитав дев’ять разів через інформосоти слово БУЛЬБА, підсилюючи кожну букву Субстанцією розгортання.

Позитивний вплив Живого Слова на урожайність відчувався на всіх культурах, але найбільше було видно на картоплі. Ми іще такого врожаю картоплі не отримували. Зібрали більший врожай як в попередні роки, особливо здивувало, що картопля виросла велика.

Для порівняння, на сусідніх ділянках навпаки - люди зібрали гірший урожай. Треба сказати, що цього року літо було посушливе і сподіватися на високі урожаї не доводилося.  

Тепер моя дружина повністю переконалася, що Живе Слово має позитивну дію на урожайність. Експеримент був проведений достатньо коректно".

Ось така арійська магія. Піднімаємо урожайність по-новому!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.

Надзвичайно цікаво.
А які саме форми читалися і коли?

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Цитата: "Над насінням картоплі я прочитав дев’ять разів через інформосоти слово БУЛЬБА, підсилюючи кожну букву Субстанцією розгортання."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Василь Глод.

Живе слово читалося над картоплею перед тим, як її розкладали в рядки.

Радіймо!