Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вчені відкрили глибоко під землею ще один океан

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Під земною корою існує цілий океан – правда, щоб побачити його, доведеться закопатися кілометрів на 600 вглиб. 

okean.jpg

Неземна стихія!

Ще в минулому році вчене співтовариство гіпотезу підземного океану вважало неспроможною, оскільки надзвичайно високі температури всередині планети випарювали б всю воду. Але тепер нове відкриття показує, що круговорот води на планеті влаштований набагато складніше, і це може вплинути на існування світу в цілому.

На початку весни група російських вчених зробила припущення про існування підземного океану, проте реальні докази з'явилися тільки недавно. Найімовірніше, підземна водойма виникла на початкових етапах розвитку планети.

По суті, водою в звичному сенсі слова назвати цю речовину не можна.Вчені виявили брусит – мінерал, на 79% складається з води. Але і існування в мантії брусита вважалося малоймовірним: потрапивши на глибину з верхніх шарів, він повинен був розкладатися на складові частини.

Виявилося, що при розпаді мінерал утворює нову, більш стійку форму. Цей різновид брусита витримує вкрай високу температуру і величезний тиск. Комп'ютерне моделювання показало, що нова форма мінералу повільніше повертає воду з глибин землі до поверхні, утримуючи рівень океану на звичній позначці. Однак, на даний момент вчені просто не розуміють, як саме вода повертається назад - таких схем в звичній нам світобудові просто не існує.

Геологи навіть не можуть уявити, наскільки насправді великий підземний океан.За умови, що мантія нашої планети всього на 3% складається з бруситу, то океан буде охоплювати всю Землю, а глибина його складе кілька кілометрів. Це абсолютно неймовірне в нинішній науковій парадигмі явище - з таким же подивом, наприклад, вчені зустріли б звістку про реальність теорії порожнистої Землі.

Наші інтереси: 

Пізнаємо наш світ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ядро планети Земля генерує все, що потрібне для життя: воду, кисень, мінерали, нафту, газ... Все!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.

Нас чекає ще багато різних відкриттів.Недаремно Ейнштейн нам свого язика показував...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Те, що Ейнштейн показував язика скоріше свідчить про певну неадекватність фізика.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Альберт Айнштайн був аутистом і до 5 років не розмовляв. Свої відкриття викрав у інших вчених. Загально відомо що задовго до нього теорію відносності і релятивістську механіку розробив геніальний французький математик-фізик Анрі Пуанкаре

ВС

Зображення користувача Миро Продум.

Маркс, Фрейд, Ейнштейн - це одна велика лівацька афера. Отрута під виглядом корисного продукту. Такий собі світоглядний "маргарин".

Володимир Самотий каже:
Альберт Айнштайн був аутистом і до 5 років не розмовляв. Свої відкриття викрав у інших вчених. Загально відомо що задовго до нього теорію відносності і релятивістську механіку розробив геніальний французький математик-фізик Анрі Пуанкаре

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Саме так

ВС