Важливість: 
2
Українські та французькі кінематографісти знімуть історичну драму "Анна Київська"

Українська компанія Kinorob та французька Dadafilms анонсували початок зйомок історичної драми Анна Київська (Anna de Kiev). Зйомки байопіку заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України, а в широкий прокат Анна Київська вийде у 2019 році.

Зараз картина знаходиться на фінальній стадії написання сценарію та вже узгоджено основний склад знімальної групи, пише Bloger.FM.

 Режисером-постановником картини виступить триразовий володар премії Сезар Ів Анжело, а оператором — Сергій Михальчук.

"Наша основна мета — створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах. Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останні 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність", — зазначає продюсер проекту Єгор Олесов ("Незламна", "Сторожова застава", "Поліна").

Сюжет фільму заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа "Анна Київська, королева Франції". Це історія про київську княжну Анну — доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою та привнесла пору розквіту в історію Франції.

 

"Історична постать Анни Ярославни сповнена величезної енергії, і сьогодні, як і 1000 років тому, приковує пильну увагу і нерідко стає предметом історичних суперечок в сучасній Європі. Наш фільм покликаний дати вичерпну відповідь щодо походження княжни Київської - королеви Франції", — наголошує продюсер проекту Оксана Мельничук.
 

Наші інтереси: 

Через культуру і мистецтво про Україну та її історію знатимуть у світі.

Гравець: 
Олена Каганець
124

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка