Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українські десантники посіли друге місце на міжнародних навчаннях

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Українські десантники здобули «Срібло» під час міжнародного навчання «Cambrian Patrol – 2019» у Великій Британії. Військовослужбовці окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяли участь у міжнародному навчанні «Cambrian Patrol – 2019», яке проходило протягом тижня у графстві Уельс, Велика Британія.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук інформує Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ. 

Більше сотні підрозділів з багатьох країн світу змагалися між собою за звання кращого підготовленого підрозділу за стандартами НАТО.

“Досвідченим воїнам необхідно було у максимально стислий термін здолати 70-ти кілометрову дистанцію, де багато складних природних перешкод та важкі погодні умови, при цьому відпрацювати різні навчально-бойові завдання”, – йдеться у повідомленні КДШВ.

За словами голови української делегації – командира окремого розвідувального батальйону ДШВ, перед початком практичного етапу навчання, необхідно було відпрацювати заходи щодо планування та проведення операції за стандартами НАТО, підготувати відповідні документи, макет місцевості тощо.

“Після цього нашому підрозділу необхідно було подолати мінно-вибухові загородження, відпрацювати розвідувальний пошук, здійснити наліт на об’єкт противника, провести допит полоненого та роботу з мас-медіа, а також подолати без перебільшення крижану водну перешкоду”, – розповів офіцер.

Також на маршрутах руху розвідники ДШВ відпрацювали надання першої медичної допомоги умовно постраждалим цивільним особам, орієнтування на місцевості без електронних засобів навігації та багато іншого.

“Погодні умови були досить складними: сильний пронизливий вітер, град та дощ, який постійно переростав у зливу. Через такі складні погодні умови, низки команд зійшли з дистанції, багато військовослужбовців з інших країн навіть отримали переохолодження, через що були змушені також зійти з дистанції” – розповів командир окремого розвідувального батальйону ДШВ.

 

За підсумками навчання, українські десатники здобули срібну нагороду.

Медалі та сертифікати українським розвідникам Десантно-штурмових військ вручили представники Збройних Сил Великої Британії.

“Золото” цього року здобув підрозділ Гуркхів Збройних Сил Великої Британії, який традиційно набирається з непальських добровольців.

Відзначимо, що міжнародне навчання “Cambrian Patrol” проводиться з 1959 року, коли група військовослужбовців сухопутних військ територіальної оборони Уельсу розробила курс тренувань на вихідні дні, який складався з марш-кидка на довгу дистанцію через Кембрійські гори і завершувався стрільбами на полігоні Сеннібрідж. Із кожним роком, на навчання залучається все більше міжнародних учасників.

Наприкінці навчань відбираються найкращі команди, які нагороджуються “золотими”, “срібними” та “бронзовими” медалями. Міжнародні навчання “Cambrian Patrol” вважаються одними з найскладніших у Європі.

Наші інтереси: 

Українські воїни - найкращі! Був град, дощ, злива, вітер, крижана вода. Одні команди сходили з дистанції, інші військовослужбовці отримували переохолодження. Українських десантників ніщо не бере!.

Підписуюсь на новини

Останні записи