Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Україна запросила Білорусь на зустріч "Люблінського трикутника"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запросив главу МЗС Республіки Білорусь Володимира Макея на зустріч міністрів закордонних справ України, Литви та Польщі як почесного гостя.

Кулеба провів телефонну розмову з Макеєм, під час якої розповів про створення ініціативи «Люблінський трикутник», пише УНІАН. 

«Білорусь і Україна є не просто партнерами, а й сусідами і друзями. Ми підтримуємо Білорусь у питаннях захисту її суверенітету та економічної безпеки», - зазначив Кулеба.

Глави зовнішньополітичних відомств обговорили питання торговельно-економічного співробітництва, зокрема, взаємодії в енергетичній сфері. Україна і Білорусь зацікавлені у використанні нафтопроводу Одеса-Броди для диверсифікації постачання нафти.

«Міністри закордонних справ домовилися про проведення незабаром політичних консультацій на рівні заступників міністра. Очікується, що у ході переговорів сторони приділять увагу питанням підготовки до офіційного візиту до Білорусі президента України та проведення третього форуму регіонів України та Білорусі, (8-9 жовтня 2020 року у м.Гродно)», - додали в прес-службі.

Нагадаємо, 28 липня міністр закордонних справ УКраїни Дмитро Кулеба заявив про започаткування ініціативи "Люблінський трикутник" за участі України, Литви та Польщі. Згідно з домовленістю, глави МЗС цих країн проводитимуть регулярні зустрічі.

 

Наші інтереси: 

Залучення Білорусі до Міжмор'я.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Я вважаю, що Олексадр Лукашенко - то єдина людина, спроможна створити та очолити Межимор'я. Та й то, за умови, якщо він виправить свою помилку, та підтримуватиме націоналізм в царині культури. Як він нині є націоналістом в галузях економіки та політики. А підпримка націоналізму в царині культури матиме, як наслідок, зростання чисельності Білорусів. Бо якщо держава допомогає людям вести, як їм насправді подобається (це і є підпримка націоналізму в царині культури), то в людей зростає бажання мати нащадків-спадкоємців. Тоді Лукашенко зможе спиратися на своє усвідомлення (свої гідність та славу), на Білоруську націю та на нас. А це дуже багато!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Дивіться завтра кіно про славу Лукашенка: https://belsat.eu/ua/news/lukashenko-naprolom-skoro-prem-yera-novogo-filmu-belsata/

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)