Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Україна і Велика Британія підписали стратегічну угоду, яка замінить Угоду про асоціацію після Brexit

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Україна та Велика Британія 8 жовтня підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство, яка замінить Угоду про асоціацію у торгівлі з Британією після Brexit.  У Великій Британії з'явиться посада спеціального посланника прем'єр-міністра з питань торгівлі з Україною.

20100902.jpg

Фото з Twitter Дмитра Кулеби

Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба, повідомляє "Європейська правда". 

"Історичний момент: підписали угоду. Як сказав прем’єр-міністр Борис Джонсон, це означає більше торгівлі, більше безпеки, більше взаємодії між Україною та Великою Британією. Два фланги Європи — західний і східний — стали ще ближчими", - написав він у своєму Twitter.

Підписи під документом поставили президент Володимир Зеленський з боку України та прем’єр-міністр Борис Джонсон з боку Британії. Ця угода встановить стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією, пояснив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

Угода є другим важливим документом, який Україна та Британія підписали за останні два дні. 7 жовтня наші країни підписали меморандум, що передбачає переоснащення Військово-морських сил ЗСУ. Зокрема, йдеться про спільне виробництво ракетних катерів. 

Для фінансування робіт уряд Сполученого Королівства надасть позику на 10 років на суму до 1,25 млрд британських фунтів. Кошти підуть також на побудову портової інфраструктури для базування цих кораблів в Очакові.

 

Наші інтереси: 

Важливо тісніше співпрацювати з Великою Британією у різних сферах, особливо у військовій та безпековій. Велика Британія є союзником України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи