Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп пообіцяв сприяти міграції до США кваліфікованих спеціалістів

Президент США Дональд Трамп у своєму Twitter анонсував позитивні новини для власників віз H1-B, за якими у США працюють представники високозатребуваних спеціальностей.

"Власники робочих віз H1-B можуть бути впевнені, що незабаром буде запроваджено зміни, які принесуть спрощення та стабільність до вашого перебування у США, включно з потенційною можливістю отримання громадянства для власників таких віз. Ми хочемо заохочувати талановитих та висококваліфікованих осіб будувати кар'єру у США", - заявив президент США у Twitter.

Робочі візи H-1B, як і візи L-1, дають американським та міжнародним роботодавцям, які працюють у США, змогу наймати на роботу безпосередньо у Сполучених Штатах закордонних працівників. За цими візами, серед іншого, до США прибуває значна кількість професіоналів ІТ-індустрії, включно з українськими та російськими програмістамиЧисленні сайти в україномовному та російськомовному Інтернеті, які надають поради програмістам з приводу працевлаштування у США, звертають особливу увагу на передумови отримання даних віз.

Президент США багаторазово наголошував на тому, що зацікавлений у скороченні міграції до Америки некваліфікованих працівників та сприянні міграції кваліфікованих професіоналів. Наприклад, президент висловлювався за припинення диверсифікаційної лотереї "зелена карта", скорочення можливостей натуралізації у США членів родин американських громадян.

Трамп бачить нелегальну та некваліфіковану міграцію до США як єдину проблему, про що свідчать його публічні заяви, в яких він пов'язував питання заохочення міграції спеціалістів до США із забезпеченням безпеки кордону між Сполученими Штатами та Мексикою .

"Будь-яке законодавство щодо імміграції має містити кошти на побудову стіни на кордоні із Мексикою, завершення політики звільнення затриманих на території США за скоєння злочинів нелегальних мігрантів, закриття диверсифікаційної візової лотереї ("зелена карта" ), припинення ланцюгової міграції та включати перехід до заохочення імміграції кваліфікованих кадрів. Вперед до перемоги", - твітував президент США у червні 2018-го року.

В іншому відомому випадку президент США виступив проти міграції до США осіб із країн, що розвиваються. На початку 2018-го року президент, як повідомляли ЗМІ, буцімто заявив, що хотів би у США більше іммігрантів з таких країн, як Норвегія, а не з Нігерії. При цьому ЗМІ приписали президентув зневажливу характеристику Нігерії. Сам Трамп заперечив приписані йому вислови.

 

Наші інтереси: 

Приклад правильної міграційної політики. Дональд Трамп - націоналіст.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Ледарів, ліваків і бомжів Америка має своїх, корінних. Я якось прочитав, що в Америці є люди, які не працюють вже у 3-му - 4-му поколінні, а живуть на різні виплати і допомоги. Навіщо Америці такі іммігранти!

Трамп правильно будує імміграційну політику!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Ледарів, ліваків і бомжів Америка має своїх, корінних. Я якось прочитав, що в Америці є люди, які не працюють вже у 3-му - 4-му поколінні, а живуть на різні виплати і допомоги. Навіщо Америці такі іммігранти!

Трамп правильно будує імміграційну політику!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!