Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 51
  • Переглядів: 56

Стартап-культура (3): Три рівні соціальної творчості: сім’я, компанія, держава (+аудіо)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Попри суттєві відмінності між моделями заснування сім’ї, компанії та держави, йдеться про єдину стартап-культуру, основану на універсальних принципах. Найголовнішим і найбільш загальним є принцип матеріалізації мрії.

180421startap-2.jpg

Від думки до матерії, від бажання до реалізації, від віри до події...
Від думки до матерії, від бажання до реалізації, від віри до події...
 
Нагадаємо, що стартап («початок», «паросток», «зерно», «насіння», «сім’я») – це соціальний організм, спроможний рости і розмножуватися власною силою і власним інтелектом. 

Стартап-культура успішної сім’ї

Найпростішим стартапом є правильно організована сім’я, спроможна до народження і виховання дітей. У традиційних суспільствах сім’я формується доволі просто, «на автоматі».  

Проте ми живемо в постгеноцидному суспільстві, коли традиція не просто знищена, а перевернута з ніг на голову. Відтак маємо гостру необхідність формувати нову традицію створення успішної сім’ї. Звісно, дещо можна взяти із залишків доіндустріальної традиції, проте більшу частину сімейної стартап-культури доведеться створювати по-новому.

Стартап-культура успішної сім’ї – це базовий рівень, з якого починається робота Центру стартап-культури Гартленд. Наше завдання – створити ефективну модель, застосування якої забезпечить творення успішних сімей – щасливих, багатодітних, культурних, економічно забезпечених, спроможних до успішної кооперації з іншими сім’ями.

Отже, продуктом стартап-культури першого рівня є арійська (тобто шляхетна) сім’я – правильно організована, психологічно комфортна, заможна, з великим потенціалом розвитку.      

Стартап-культура успішної компанії

Стартап-культура другого рівня спрямована на формування успішних компаній, спроможних до швидкого зростання і високої прибутковості. У наш час зі 100 стартапів лише один досягає успіху. Це свідчить про нерозвиненість і низьку ефективність існуючої стартап-культури.

Центр стартап-культури Гартленд творитиме освітні програми, спроможні на порядок підвищити частку успішних компаній, а також формуватиме сприятливе середовище для заснування стартапів, включаючи добір кадрів, інтелектуальні та фінансові інвестиції.

Стартап-культура успішної держави

Вихід на третій рівень відбудеться після успішного проходження двох попередніх рівнів, проте розвиток теорії політичних стартапів (демосів) має відбуватися вже сьогодні. Прикладом діяльності в цьому напрямку є розробка ігрової моделі під назвою «Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія» – АНСДП ельфів Міжмор’я.  

Універсальні принципи формування стартапів

Попри суттєві відмінності між моделями заснування сім’ї, компанії та держави, йдеться про єдину стартап-культуру, основану на універсальних принципах. Назвемо три найголовніші.

Найбільш загальним є принцип матеріалізації мрії, який передбачає повноцінне проходження таких обов’язкових етапів:

1. Захоплення – намір, любов.

2. Ідея – сформульована мрія, прототип, надія.

3. Прототип – діючий прототип, організація (соціальний механізм), віра.

4. Стартап – організація як жива інтелектуальна істота (соціальний організм з власною душею).

5. Демос (політичний стартап) – організація як розумна істота (соціальний організм з власним духом).

Другий принцип полягає в тому, що заснування успішних стартапів відбувається у Просторі волі. Відтак перше завдання для засновників (сіячів) – оздоровитися, скинути інформаційний баласт і піднятися у простір позитивних подій.

Третій принцип у тому, що творення стартапів – це справа колективна, отже має бути не менше двох засновників.   

Продовження: Створюємо місцеві представництва Центру стартап-культури Гартленд 

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

 


Попередні статті:
Наші інтереси: 

Творимо і поширюємо стартап-культуру. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Стратегічний принцип!

Все починається з сім'ї, де людина від народження отримує арійське (шляхетне) виховання, розвивається і вдосконалюється.

Цитата:
продуктом стартап-культури першого рівня є арійська (тобто шляхетна) сім’я – правильно організована, психологічно комфортна, заможна, з великим потенціалом розвитку.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав аудіоверсію цієї статті. Варто послухати!

Все, що робиться з власної волі, – добро!