Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 60
  • Переглядів: 64

Румунія допомагатиме Україні зброєю та лікуватиме поранених

Категорія:

Румуни передадуть українцям боєприпаси та військову техніку, бронежилети, каски, паливо, медичне обладнання, медикаменти. Також Румунія готова лікувати у своїх військових госпіталях поранених українців.

Про це повідомило Radio România Internaţional.

Речник уряду Дан Кербунару повідомив, що окрім цього всього буде ще другий транш медичного обладнання та медикаментів на понад 3 млн євро.

27 лютого, о 12.00 відкрився Центр переливання крові, що діє у Бухаресті, у дворі Центрального військового госпіталю швидкої допомоги для здачі крові для поранених українських бійців. Центр працюватиме щодня з 8.00 до 14.00 для всіх бажаючих здати кров для українських захисників.

Станом на ранок неділі, 27 лютого, на території Румунії прихистилися 25 тисяч громадян України. 102 з них подали заяву про надання притулок. Заповнюваність центру для розміщення біженців становить 57%.

Особливу допомогу українцям, які прибули до Румунії, надають Союз українців Румунії, якій розміщує біженців у власних осередках та в населених пунктах, де проживають етнічні українці, численні неурядові організації, власники пансіонатів, готелів, церкви, а також пересічні румуни зі всіх куточків країни.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи