Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 59
  • Переглядів: 62

Навчаймося на успіхах, а не на помилках (+аудіо)

Категорія:

Еволюція не зациклюється на попередніх невдачах: у своєму поступі вона завжди спирається на те, що виявилося успішним.

190106ravlyk.jpg

Золотий перетин
Золотий перетин

Озвучення: Навчаймося на успіхах, а не на помилках

Існує уявлення, що ми нібито маємо вчитися на своїх помилках. Єдине, чого ми насправді можемо навчитися з власних помилок, – це те, чого не треба робити. Але наскільки це знання цінне? Як і раніше, ми не знатимемо, що треба робити.

Інша справа – коли ми вчимося на своїх успіхах. Успіх реально озброює нас. Коли якесь наше починання виявляється успішним, ми можемо повторити свої дії. І наступного разу ми, можливо, зробимо це ще краще.

Провал не є передумовою успіху. Дослідження науковців Гарвардської школи бізнесу виявило, що підприємці, які вже досягли успіху, з набагато більшою ймовірністю досягнуть його і в нових проектах (шанси на успіх їхніх майбутніх компаній становлять 34 %).

Водночас підприємці, чиї перші починання зазнали поразки, у наступних справах можуть досягти успіху практично з такою ж імовірністю, що й новачки у світі бізнесу, – лише 23 %.

Отже, люди, які вже зазнали поразки в бізнесі, наступного разу можуть досягти успіху з такою ж імовірністю, як і ті, хто взагалі нічого не пробував. Як бачимо, реальне значення має досвід успіху, натомість досвід поразки нічого не означає.

І в цьому нема нічого дивного: адже саме так працюють і закони природи. Еволюція не зациклюється на попередніх невдачах, у своєму поступі вона завжди спирається на те, що виявилося успішним. Так само слід чинити й нам.

Про це читаємо у книзі «Rework», автори – Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайєр Хенссон.

Наші інтереси: 

Розвиваємо власну підприємницьку культуру.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Потрібно встановити причинно-наслідкові зв'язки, які ведуть до успішності. Наприклад, я хочу зробити те, чого ще ніколи не робив. Як знати, що мої дії дозволять це зробити?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Провал не є передумовою успіху
Цілком згоден. Але і успіх не є гарантією його повторення. Провал, щоправда тільки у випадку коли людина не зупинилася, дає набагато більше для аналізу і розуміння. На відміну від успіху.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Потрібно встановити причинно-наслідкові зв'язки, які ведуть до успішності. Наприклад, я хочу зробити те, чого ще ніколи не робив. Як знати, що мої дії дозволять це зробити?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Перш за все потрібно проаналізувати свої знання і свої здібності у сфері в якій ти хочеш себе проявити.

Наведу приклад з свого життя.
З юності мав бажання навчитися грати на гітарі (вплив "Біттлз"). Але армія, робота, шлюб... коротше десь к 30 рокам вирішив нарешті свою мрію здійснити. І тут мені якраз на день народження подарували гарну гітару!

Записався на курси, пару місяців ходив вечорами на заняття тричі на тиждень, викладач поставив мені руки... казав, що у мене є хист. Але дійшло до вивчення творів по нотам і я зрозумів, що осягнути нотну грамоту у мене немає ні хисту, ні часу.

На цьому все і закінчилося. Гітару подарував приятелю.
***

10 років видавав з колегою медичний журнал. Був і креативним редактором, і журналістом, і фінансовим директором. Справи журнали вів чудово. В той же час чітко усвідомлюю, що не потягнув би комерцію, пов'язану з торгівлею речами чи продуктами.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Наскільки мені зрозуміло, автори пропонують висловлювати здогадки і перевіряти їх на практиці.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Почали озвучення серії статей, присвячених правильній діловій активності у просторі волі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!