Важливість: 
2

Спецтема:

Категорія:

Мей наголосила на виході Великобританії зі спільного ринку ЄС

Сполучене Королівство вийде з внутрішнього ринку Євросоюзу впродовж найближчих двох років у рамках Brexit. Також Лондон скоротить потік мігрантів до Великобританії, пообіцяла британська прем'єрка Тереза Мей.

170519-terezamey.jpg

Бай-бай, Євросоюз!
Бай-бай, Євросоюз!

Упродовж двох наступних років Великобританія у рамках Brexit вийде з внутрішнього ринку Європейського Союзу та митних угод, що його регулюють. На цьому в четвер, 18 травня, ще раз наголосила прем'єр-міністерка Великобританії Тереза Мей під час презентації партійного маніфесту Консервативної партії у місті Галіфакс, передає інформагенція AFP. "Ми вийдемо з Європейського Союзу та контролюватимемо нашу валюту, контролюватимемо наші кордони, контролюватимемо наші закони", - наводить її слова AFP.

Головні виклики

Керівниця британського уряду попрохала у виборців підтримки, вказавши на необхідність подолання п'ятьох "велетенських" викликів, що стоять перед країною, передає інформагенція dpa. На думку Мей, цими викликами є насамперед Brexit, боротьба з соціальною нерівністю, подолання дисбалансів в економіці, старіння суспільства та швидкі технологічні зміни.

У разі перемоги на призначених на 8 червня виборах до нижньої палати британського парламенту - Палати громад -  консерватори планують досягти бездефіцитного бюджету в середині наступного десятиліття. "Здорові гроші та відповідальна політика щодо державних фінансів - наріжні камені національного економічного успіху", - цитує Терезу Мей інформагенція Reuters. Оздоровлення державних фінансів включатиме в себе також скорочення пенсійних виплат, додала вона. Також консерватори планують скоротити фінансування державної шкільної освіти. Вивільнені кошти спрямують у інші галузі освіти, пообіцяла Мей.

Скорочення міграції

Водночас Мей вкотре вказала на потребу істотного скорочення потоку мігрантів до Сполученого Королівства з країн ЄС та інших країн. Партійний план консерваторів передбачає "скорочення та контроль" імміграції в країну. Теперішні показники кількості мігрантів - завеликі, вважає вона. "Прийнятним" рівнем, на думку Мей, вважаються показники в "десятки тисяч", а не в сотні тисяч.

Нагадаємо, 8 травня Тереза Мей пообіцяла виконати план Консервативної партії щодо скорочення щорічної імміграції до рівня в 100 тисяч осіб. При цьому за 12 місяців, станом на вересень минулого року, до Великобританії прибули 273 тисячі мігрантів - на 49 тисяч менше, ніж роком раніше. Тоді прийнятними масштабами імміграції Мей теж назвала "десятки тисяч" осіб.

 

Наші інтереси: 

Honesty is the best policy (чеснісь - найкраща політика). Це правило, характерне для нинішньої прем'єрки Великої Британії, має бути політичним гаслом для усіх політиків, а наших - в першу чергу. Тоді світ зміниться на краще!

Гравець: 
Олена Каганець
48

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка