Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Карантин коштував Україні 53,5 млрд доларів – дослідження Київської школи економіки

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Результати дослідження Київської школи економіки презентували під час онлайн-конференції 21 травня. Там порахували, скільки грошей втратила економіка України через карантин.

200412klouny-3.jpg

Більше трешу, більше угару
Більше трешу, більше угару

Ці втрати складають близько 53,5 млрд доларів – розповів президент Київської школи економіки та колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Системна криза триває.

 

 

Що відбувається? Про це в аналітичній статті Мавпування третього рівня: історія коронавірусної афери та її наслідки (+аудіо)


Коментар НО:

Чому в Україні, попри всі старання влади, нема епідемії коронавірусу?

Переважну більшість смертей, пов’язаних з коронавірусом SARS-CoV-2, зафіксовано у людей, що мають 70 і більше років, причому частка чоловіків удвічі більша, ніж жінок.

Справа, звісно, не у віці чи статі, а у стані здоров’я: просто з роками накопичуються хронічні недуги, а чоловіки поводяться ризикованіше. Тому група найвищого ризику – це чоловіки, старші 70 років.

Як відомо, в Італії середній вік померлих з позитивним тестом на коронавірус – 80 років. А що в Україні?

За станом на 2019 рік середня тривалість життя українських чоловіків – 66 років. Тому мало хто з українців доживає до вікової групи, яка вважається вразливою щодо коронавірусної хвороби Covid-19. Простіше кажучи, майже всі, що мали би вмерти від коронавірусу, уже давно вмерли з інших причин. 

Тому розрекламована «епідемія коронавірусу» в Україні закінчується, так і не почавшись. «Молода команда» дуже хотіла змавпувати «закручування гайок», реалізоване в комуністичному Китаї та лівацькій Італії, але не врахувала особливостей національної демографії. Чому українців не бере коронавірус: тонкощі демографії та пропаганди, або Кіна не буде (+аудіо).

Наші інтереси: 

Робити висновки, аналізувати ситуацію, винести з кризи максимум позитиву. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Клоунада вже обійшлася Україні в 53,5 млрд доларів. Усе це багатство навіть не було вкрадено - його безглуздо знищили.

Колись читав про те, чим бандити відрізняються від дурнів. Бандити перерозподіляють власність, а дурні її знищують.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ось, вже люди усвідомлюють власну дурість. Саме завдяки їй люди зайшли так глибоко в дупу. А для нас це дуже і дуже сприятлива нагода відродити оновлене козацтво. Аби було кому змагатися за існування з ультраіндустріалом (матрицею). А якщо ми, шановні добродії, зволікатимо з цією справою, то матриця просто та безперешкодно захопить всіх людей.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!