Важливість: 
5

Категорія:

Канал комунікації для розподіленого монастиря "Гартленд"

Радіймо, друзі! На 34-ій конференції прихильників «Народного Оглядача» ми підняли питання про канал комунікації для розподіленого монастиря «Гартленд». То він уже є! 

25ar.jpg

Світ інформаційних технологій.
Телеграм-чат

Обираємо інструмент

Було вирішено обрати Telegram месенджер (програма для обміну повідомленнями). Це найбільш якісний, з доступних нам, продукт на ринку, має найвищий рівень захисту, заснований на технології «наскрізного шифрування», тож листування користувачів шифрується на їх пристроях, а не на сервері, відтак передача ключів шифрування неможлива. До того ж, проект сповідує схожі з нами цінності (свобода слова, захист персональних даних) та фінансується на кошти засновника, тобто є незалежним від зовнішнього впливу.

Інструкція по долученню до чату

  1. Потрібно скачати сам додаток, якщо ви його ще не маєте, оберіть пристрій, який вам підходить і натисніть на посилання:
  2. Після встановлення програми та реєстрації облікового запису, треба долучитись до нашого чату за посиланням: воно доступне тільки для активних акціонерів у блоці зліва головної сторінки сайту.

Для чого потрібна така комунікація

Як нам відомо з програми "5 вигод", старий світ тягне до низу, наполягаючи на тому, що треба дотримуватись усталених норм і бути "як всі", тому нам важко самостійно рухатись в гору. Проблема вирішується входженням в спільноту з власними здоровими звичками, які спрямовані на розвиток людини. Спрацьовує це саме підсвідоме прагнення "бути як всі", тому нові звички виробляються відносно легко та невимушено. Так як більшість наших пост-індустріальних монахів та монахинь знаходяться в різних куточках країни, а то і за її межами, у нас нема відчуття цього входження в спільноту, чи правильніше сказати не було, до сьогодні. Адже ми вирішили цю проблему за рахунок інформаційних технологій і цим ще раз підтвердили тезу про те, що розвиток пост-індустріальної формації тісно пов'язаний з комп'ютерами та ІТ.

Якщо в когось виникнуть якісь питання, звертайтесь в коментарях нижче або у приватні повідомлення, з радістю допоможу вам.

Наші інтереси: 

Інструмент для колективного вдосконалення.

Гравець: 
Владислав Дзигар
 
Форум Підтримати сайт Довідка