Важливість: 
3
Ізраїль випустив танк Merkava Mk 4 Barak зі штучним інтелектом

Сили оборони Ізраїлю анонсували створення нового танка, з індексом Merkava Mk 4 Barak. Його відмінною рисою стане наявність інтелектуальної бортової системи, яка візьме на себе частину завдань екіпажу, найбільш рутинну роботу. Самостійно обирати цілі і відкривати вогонь штучному інтелекту не дозволяють.

«Новий танк дозволяє броневійську Ізраїлю зробити крок вперед на оперативній арені і є інноваційною зброєю, яка змінить бій на суші» – цитата з анонімного джерела.

Майже всі відомості про танк приховані під грифом таємно, проте відомо, що Merkava Mk 4 отримає здатність самостійно обмінюватися даними з машинами поблизу. Зокрема, для перевірки оперативних даних і виключення помилкових цілей.

Велика частина нудної роботи з перевірки бортових систем і стеженням за місцевістю теж ляже на штучний інтелект. Екіпаж цілком зосередиться на виконанні місії, що дасть до 30 % економії часу. Командир, а потім і інші танкісти, отримають шоломи Iron View VR – систему віртуальної реальності з оглядом місцевості навколо танка на 360 градусів в реальному часі. Так, майже як у комп’ютерній грі, відзначають фахівці.

У цих шоломів є і інше, більш важливе призначення – вони стануть ключовим елементом тренувань. Новобранець, змінивши навчальний шолом на бойовий, відчує мінімум різниці і швидше освоїться з ситуацією на полі бою в реальному танку. Випробування танка з ШІ і шоломів керування почнуться в 2020-му, дата прийняття на озброєння поки під питанням.

 

 

Наші інтереси: 

Війна все більше перетворюється на "велику гру".

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка