Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
154

Ілон Маск представив електричний пікап Cybertruck із запасом ходу до 800 км

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дизайн нового автомобіля частково створений під впливом фільму про Джеймса Бонда «Шпигун, який мене любив», зазначив глава компанії Tesla Ілон Маск на презентації в Лос-Анджелесі.

191122-cybertruck.jpg

В американському Лос-Анджелесі відбулася презентація першого електропікапа компанії Tesla – шестимісної повнопривідної моделі Cybertruck.
В американському Лос-Анджелесі відбулася презентація першого електропікапа компанії Tesla – шестимісної повнопривідної моделі Cybertruck.

Cybertruck виготовлений з надміцної нержавіючої сталі і витримує удар кувалдою. Щоправда, його ударостійке скло тріскається від удару металевою кулькою: коли Маск попросив помічника кинути в скло машини металеву кулю, воно тріснуло. Є над чим попрацювати! 

Як стверджує директор Tesla Ілон Маск, автомобіль може розганятися до 100 км на годину менш ніж за 2,9 секунди, а заряду його мотора має вистачати на 400, 500 або 800 км в залежності від комплектації.

На додаток до пікапу Маск продемонстрував електричний квадроцикл. Він поміщається до кузова Cybertruck і заряджається від нього.

Базова версія пікапу коштує 40 тисяч доларів. Найбільш дорога версія коштує майже 70 тисяч.

Tesla вже відкрила передзамовлення на машину, але виробництво почнеться тільки у 2021 році.

Наші інтереси: 

Ілон Маск творить і радіє життю! Радіймо! 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ілон Маск не лише творить гарну техніку - від творить позитивні емоції, зацікавлення життям і віру в світле майбутнє.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Трохи почитав як люди реагують на новий витвір Маска. Думки розділились: одні кажуть що це якась жахлива недоробка, інші - в захваті. Але чимала частина тих хто оговтався від побаченого лише на наступний день і чим далі тим це їм більше подобається. Мало того, вони тепер вважають інші аналогічні моделі неймовірно нудними! Маск робить чергову революцію?

Зображення користувача Генрі Джонс.

Десь читав, що такий дизайн спрощує автоматизацію у виробництві кузова машини