Ідея, місія, мрія Великої України

За 25 років існування Незалежної України наші державні лідери не визначили ані Ідею, ані Мету нашої Держави! Але інформація про нашу сакральну Місію приходить. Пропоную 10 заповідей, які мені відкрилися під час Революції Гідності

Ідея України - Єдність Духу, Сили, Краси, Любові - Здорова Україна

Місія України - Здоров’я Планети - єднання націй навколо Любові до людей і Землі, духовність первинна, через створення краси і допомоги всім людям.

Національна мрія - Здорове життя - життя в добробуті, дружбі і єднанні, без конкуренції та грошей.

ЗАПОВІДІ УКРАЇНЦЯ

ПЕРША ЗАПОВІДЬ - люби й поважай СЕБЕ, будь Українцем, пишайся своїм походженням, мовою, країною, Родом, батьками і дітьми!

Твори Любов і Добро. Ти є Бог!

ДРУГА ЗАПОВІДЬ - люби й поважай Україну, її культуру, мову , побут, визнавай себе українцем скрізь, незалежно від країни, умов проживання та уподобань оточуючих!

ТРЕТЯ ЗАПОВІДЬ - люби та поважай людей, май гідність, честь - будь певен, що все що відбувається в країні - є твоєю справою і ти за це несеш повну відповідальність!

ЧЕТВЕРТА ЗАПОВІДЬ - будь вільним від грошей, посад, амбіцій, заздрощів - тому зберігай спокій, будь чесним завжди, свідомим - все зло, що зробив ти таємно буде зроблено іншими по відношенню до тебе.

П'ЯТА ЗАПОВІДЬ - допомагай іншим стати чесними та свідомими, допомагай іншим стати багатими, допомагай всім Українцям світу відчути гордість за себе, тебе і нашу Україну. Створюй Радість для себе та інших!

ШОСТА ЗАПОВІДЬ - люби свою землю - очищай її, дбай про чистоту води, прибирай сміття за собою та іншими - тому що краса твоєї Землі - це здоров’я твоє, твоїх дітей та онуків. Твоя Земля - священна!

СЬОМА ЗАПОВІДЬ – поважай всіх людей Землі, їхні звичаї, культуру, мови, погляди, будь свідомим, добрим, активним.

ВОСЬМА ЗАПОВІДЬ - вчись завжди, скрізь новому, розумійся на знаннях, ремеслах, турбуйся про оточуючих, допомагай усім людям, дбай про безпеку країни, землі, планети, людей, що її населяють.

ДЕВ’ЯТА ЗАПОВІДЬ - будь пильним, завжди шукай свої слабкі місця, через які ворог може тебе підкорити або сплюндрувати твої цінності , перетворюй свої слабкості на силу, волю і любов.

ДЕСЯТА ЗАПОВІДЬ – Люби і поважай Життя своє і інших людей, дбай про Здоров’я. Твори Життя, світ і Себе в цьому Світі. Твори Любов, Добро і Радість. Ти є Бог!

Гравець: 
Лідія Буцька

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка