Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Чекати на лідера чи стати ним?

Категорія:

Скільки доводиться чути навколо, що "Немає загальнонаціонального лідера", "Немає кому повести людей за собою", чи більш банальні "Староста у нас ніякий", "Профком не працює" тощо. Всі чекають на те, що прийде добрий дядя (дехто чекає на тітоньку з косою) і все владнає, розкаже як зробити, розкаже чому саме так зробити, та й взагалі все сам зробить. Але це слабкість духу. Таке собі "духовне рабство".

Більшість людей боїться приймати самостійно рішення і нести відповідальність за ці рішення. Сильна духом людина завжди може прийняти рішення. Слабкий буде вагатися і ніколи не зробить свій вибір, він воліє аби за нього вибір робили інші. Сильний є володарем власної долі (і зазвичай є володарем доль слабких людей). Сильний той, хто приймає рішення, хто не чекає на "месію" а сам творить свій світ.

Якщо ти козацького роду, якщо Дух предків пульсує в твоїх жилах, якщо ти сильний духом, то стань Володарем своєї Долі!
Перестань чекати на дільничого міліціонера - вижени наркоманів з під'їзду!
Перестань сподіватись на голову профкома чи старосту - стань старостою чи головою профкому!
Перестань чекати на "загальнонаціонального лідера" - стань ним!

Ти син народу, який породив Святослава Хороброго, Богдана Хмельницького, Івана Гонту, Маскима Залізняка, Романа Шухевича та сотні тисяч названих і неназваних Героїв! Вони не чекали на провідника, вони стали провідниками і повели за собою інших!

Запам'ятай назавжди: таких як ти багато! Сила в єдності. Двоє людей разом можуть зробити більше ніж двоє поодинці. Гуртуйся з сильними духом! Разом ви сила! Троє людей можуть навести лад у дворі, десяток у кварталі, сотня у місті, тисяча в країні!

Але ніщо в цьому світі не дається дарма. За право бути сильним треба платити. Платити щоденною працею над собою. Платити боротьбою з труднощами. Лише через подолання опору ти стаєш сильнішим. Перемагай лінощі. Перемагай покидьків. Перемагай пройдисвітів. Спитай себе чи готовий ти боротися за свою долю? За майбутнє своїх дітей? За щастя своєї дружини? Чи готовий ти заставити державу працювати задля щастя твоїх дітей і твоєї дружини?

Вийди разом з такими як ти на зустріч труднощам і гордо та впевнено скажи: "МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ НАМ!"

-------------------------------------
В тему:

Як стати арієм

Перезаснування держави

Суперкорпорація Україна

Новий Суспільний Договір

Нова Угода партії снайперів

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
лідер
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи