Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
65

Британія назвала імена причетних до отруєння Скрипалів

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Британські правоохоронці назвали імена підозрюваних у застосуванні отруйної речовини Новачок у Солсбері.

До отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії у Солсбері причетні Олександр Петров і Руслан Боширов. Про це в середу, 5 вересня, заявила королівська прокуратура Великобританії, документ опублікований на офіційному сайті відомства.

Зокрема, як йдеться у спільній заяві королівської прокуратури і поліції Великобританії, підозрювані в застосуванні отруйної речовини Новачок у Солсбері повернулися в Росію 4 березня.

"Прокурори з відділу з боротьби з тероризмом Королівської прокурорської служби розглянули докази і визнали, що є достатні підстави для винесення осуду, а громадським інтересам відповідає пред'явлення звинувачень Олександру Петрову і Руслану Боширову, російським громадянам, за такими статтями: змова з метою вбивства Сергія Скрипаля, замах на вбивство Сергія Скрипаля, Юлії Скрипаль і Ніка Бейлі, використання і володіння Новачком у протиріччі з законом про хімічну зброю і навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень Юлії Скрипаль та Ніку Бейлі", - йдеться в документі.

При цьому прокурори не збираються просити РФ про екстрадицію підозрюваних.

"Ми не будемо звертатися до Росії за екстрадицією цих людей, так як конституція Росії не дозволяє екстрадицію власних громадян. Росія ясно дала зрозуміти це після прохань про видачу в інших випадках. У разі зміни цієї позиції буде направлений запит про видачу", - йдеться в заяві.

Відзначається, що сліди отруйної речовини класу Новачок знайдені в готельному номері, де зупинялися Петров і Боширов. Обидва росіянина, вважає слідство, прибули до Великобританії 2 березня.

Нагадаємо, в березні цього року колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці біля торгового центру в британському Солсбері. У Великобританії підозрюють Росію в причетності до отруєння хімічною зброєю Новачок.

Росія ж заперечує причетність до отруєння сім'ї Скрипаля в Великобританії і стверджує, що Новачок на її території ніколи не виготовляли.

Наші інтереси: 

Відповідальною за злочини є "держава Росія" і персонально Путін В.В. – це вже всім зрозуміло.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

За 14 років до отруєння Скрипаля: Якби Ющенко відразу помер, ніхто б не дізнався, що було отруєння

https://www.ar25.org/node/5883

Все, що робиться з власної волі, - добро!