Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Британці мітингами подолали коронабіснування влади: 19 липня скасовують майже всі обмеження

Категорія:

Локдаун в Англії припиняється 19 липня, майже всі законодавчі обмеження щодо соціальних контактів будуть зняті – підтвердив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Маски стануть добровільними, а урядові вказівки працювати вдома будуть скасовані. Щотижневі протести таки дали результат! 

21071401.png

Борис Джонсон
Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон (Alexander Boris de Pfeffel Johnson)

Він каже, що локдаун закінчується 19 липня, але "пандемія" не закінчується, і лякає черговою "хвилею", що може призвести до одної-двох тисяч госпіталізацій на день, за даними урядових вчених, повідомляє BBC.News.

Міністр охорони здоров'я Великої Британії Саджид Джавід сказав, що вони створили "захисну стіну" вакцинацією, і тепер можна "протистояти літній хвилі". Цікаво, а потім знову вакцинуватися, щоб протистояти "зимовій хвилі"?

Але все ж таки з 19 липня в Англії маски стануть добровільними в усіх навчальних закладах, уряд більше не буде вимагати від людей працювати вдома.

Більше не буде ніякого соціального дистанціонування! Усі заклади повертаються до роботи, жоден із них не буде вимагати доказів вакцинації або тестування перед входом.

"Людям дозволять приймати власні інформовані рішення про те, як боротися з вірусом", – сказав Борис Джонсон для «Блумберг». 

Щотижневі протести таки дали результат! 

Але є і "ложка дьогтю": нічні клуби та інші місця з великим скупченням людей заохочують до того, щоб вони використовували так звані паспорти вакцинації "як питання соціальної відповідальності", – сказав прем'єр-міністр.

Крім того, уряд заявив, що "залишає за собою право" зробити Covid status certification (тобто так звані паспорти вакцинації) обов'язковою в певних місцях, якщо це буде необхідно в майбутньому.

Урядові вказівки працювати вдома будуть скасовані, але міністри заохочують до поступового повернення на робоче місце.

Пан Джавід сказав, що людям слід діяти з "особистою відповідальністю" і "намагатися зустрічатися з людьми не у закритому приміщенні, коли це можливо".

Уельс має переглянути свої обмеження 15 липня, Шотландія, як очікується, перейде на рівень 0 – найнижчий рівень обмежень – 19 липня і скасує більшість юридичних обмежень 9 серпня. Північна Ірландія повинна пом'якшити коронавірусні обмеження 26 липня.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

влучне зауваження,пані олено.в україні діє Церква.РаДіє

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Хочу відзначити, що у нас, в Україні, всі ці ковідні обмеження і масочний режим - дитячі забавки у порівнянні з іншими країнами. У Німеччині було справжнє пекло з суворими штрафами. Не знаю, чи триває досі, але до кінця квітня було. Там реально приходили до людей додому і виписували штраф у 250 євро за те, що у нього більше, ніж 6 гостей в домі. А в Туреччині навіть зараз (влітку!) вимагають ходити по вулиці в масці. За неносіння маски 950 лір штраф!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

А, скільки це буде, у відсотках, відносно середньомісячних зарплат тих країн?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

влучне зауваження,пані олено.в україні діє Церква.РаДіє

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Може, прем'є-міністра Великої Британії правильніше звати Олександром Де Преффелем?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"Але є і "ложка дьогтю": нічні клуби та інші місця з великим скупченням людей заохочують до того, щоб вони використовували так звані паспорти вакцинації "як питання соціальної відповідальності", – сказав прем'єр-міністр." - Цілком логічно, бо в нічних клубах збираються саме люди з найнижчими рівнями буття. То, саме вони мають найбільші шанси вакцинуватися, та померти внаслідок цього. Тож, я б це не називав "ложкою дьогтю". Це ж звичайне очищення суспільства від суспільного бруду.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"Крім того, уряд заявив, що "залишає за собою право" зробити Covid status certification (тобто так звані паспорти вакцинації) обов'язковою в певних місцях, якщо це буде необхідно в майбутньому." - "Ложкою дьогтю" є саме це.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!