Важливість: 
5
Аріянський ритуал хрещення: сенс, мета, атрибути, технологія

Особливістю аріянських ритуалів є раціональність і ефективність: щоразу ми точно знаємо, чого прагнемо, і щоразу гарантовано досягаємо мети.

180820dytyna.jpg

Ну як там - Всесвіт радіє?
Ну як там - Всесвіт радіє?

Ритуал і обряд

Слово «ритуал» походить від прадавнього слова «рита» і означає «порядок речей», «лад», «космічний закон». Відтак «ритуал» – це технологія підтримання, відновлення або творення ладу.

Такого роду технологія може мати як чітко регламентоване ядро (обов’язкову програму-мінімум), так і творчу частину, яка виробляється на власний розсуд місцевими громадами.

Стандартний і єдиний для всіх компонент технології називаємо ритуалом, натомість додатковий «місцевий колорит» – обрядом. Обряд – це локалізація ритуалу. Ритуал один, обряди різні.

5 умов правильного ритуалу

Методологічний фундамент розробки ритуалів описано у статті «Конструктор ритуалів – релігійних технологій постіндустріальної ери». У ній описано 5 обов’язкових умов правильного ритуалу: 

1) технологічність, тобто гарантоване досягнення мети при точному виконанні ритуальних дій;

2) триєдність, тобто ритуал має охоплювати дух, душу і плоть;

3) доступність, простота, лаконічність, тобто його можна виконати з мінімальними засобами, у ритуалі не повинно бути нічого зайвого;

4) зрозумілість: ритуал має бути раціонально пояснюваним, адже ми завжди маємо знати, що робимо;

5) приємність: позитивні емоції, краса – це обов’язкові атрибути правдивості та внутрішньої якості.

Сенс ритуалу хрещення: три головні функції

Сенс ритуалу хрещення в тому, що він виконує три обов’язкові функції:

1. Знайомство аріянської громади – земної команди гравців – з новим утіленим божественним гравцем і прийняття його до своєї команди. Мінімальну громаду становлять батьки і двоє свідків.

2. Надання новому гравцю священних імен – відкритого (офіційного) і таємного – відомого тільки членам громади.

3. Знайомство нового гравця з ігровим простором – Всесвітом – і започаткування між ними гармонійних стосунків.

Обов’язкові атрибути ритуалу

Обов’язкові атрибути ритуалу: Живе Слово, вода, вогонь (свічка). Ритуал здійснюється поряд з купіллю (щоб освячувалася вода) з запаленими свічками (для очищення простору і посилення дії Живого Слова).

1. Попереднє освячення приміщення

Перед здійсненням ритуалу бажано освятити приміщення і купіль з водою. Про це у статті: Як провести простий і ефективний обряд освячення простору. Послідовність ритуалу спрямована на виконання трьох зазначених вище функцій хрещення.

2. Молитва до Святого Духа

Вступом до ритуалу Хрещення – як і до будь-якого аріянського ритуалу – є прочитання молитви до Святого Духа:

Царю Небесний, Утішителю,
Духу Iстини,
що всюди єси і все наповняєш,
Скарбнице добра і Давче життя,
прийди і в нас оселися,
і освяти, Благий, наші душі!

3. Знайомство з громадою, ритуальне самовихваляння

Батьки дитини здійснюють ритуальне самовихваляння – розповідають про свої перемоги, здобутки, таланти, здібності, шляхетність свого роду. В  цьому їм весело допомагають члени громади. Це створює позитивний настрій, а також допомагає громаді зрозуміти характер нового гравця, адже дитина є продовженням батьків і всього роду. При цьому висловлюються припущення про те, хто з предків втілився у новонародженого.   

4. Імена-обереги

Дитині надаються два священні імені-обереги, які освячуються Живим Словом. Для цього прізвище, обидва імені та по-батькові дитини проспівуються або прочитуються громадою через інформосоти (або енергосоти чи реальсоти) з додатковим освяченням кожної букви Джерелом Оберіг:

Джерело Оберіг
Гармонію Світів Освячую!
Світлі Істоти Єднаю!
Зірковий Дух, душу, плоть
Живим Словом Оберігаю!

5. Єднання з Усесвітом

Батьки тричі прочитують «Цифрону дня» (цифрону Живого Слова, яка відповідає поточному числу місяця) – це сьогоднішнє ім’я Всесвіту. Після цього батьки тричі занурюють дитину в воду природної температури (тобто без підігріву), попередньо налиту в купіль для хрещення. Під час кожного занурення батьки промовляють «Радіймо, арії!», а вся громада тричі відповідає «Всесвіт радіє!». Після цього дитина загортається в чисту теплу тканину, а присутні висловлюють побажання дитині і батькам, урочисто вручають подарунки.  

Екстремальне проведення ритуалу

Якщо нема можливості провести повноцінний ритуал, то потрійне занурення у купіль можна замінити потрійним зливанням води на голову дитини. Також можна обійтися без свічок і без громади. Проте при першій ліпшій нагоді треба провести повноцінний ритуал – для виконання трьох обов’язкових функцій хрещення.    

Хресні батьки, духовні родичі

Місія хресних батьків (кумів) полягає в тому, щоб усіляко допомагати новому гравцю стати шляхетною, реалізованою людиною – арієм. Відповідно, хресні батьки усіма силами, в міру своїх можливостей допомагають батькам охрещеного. В результаті виконання ритуалу хресні батьки стають родичами охрещеного і його батьків.

Оскільки аріянські громади початково є малочисельними, то всі учасники  ритуалу хрещення стають духовними родичами. Це означає, що охрещений може отримати двох, трьох, п’ять, десять духовних батьків.

Усі хресні батьки стають один для одного духовними братами і сестрами.

Проект і його вдосконалення

Це проект аріянського ритуалу хрещення. Після його обговорення і вдосконалення ми зможемо ухвалити остаточний порядок цього ритуалу.  Свої думки, зауваження і пропозиції пишіть у коментарях.

Наші інтереси: 

Творимо ритуали Золотої ери!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка