Аватар пользователя Богдан Лакомський
Богдан Лакомський
  • Visits: 14
  • Хиты: 17

Galaxy Watch Active 4 – досконалість в новому образі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Цього року, Samsung внесла значні зміни до своєї популярної лінійки розумних годинників.

На початку серпня 2021 року, компанія анонсувала свої новинки, а саме Samsung 4 Watch та Samsung 4 Watch Classik, в яких втілені останні інновації у галузі розумних годинників. Це перші розумні годинники на новітній системі Wear OS, створену спільно з Google замість всім відомої операційної системи Tizen.

Наслідуючи всім відомий бренд Apple, компанія випустила дві моделі для різних бюджетів, серед яких саме Samsung 4 Watch – одна серед найкращих лінійок від Samsung на сьогоднішній день.

Samsung 4 Watch – досконалість в новому образі

Розумний годинник Samsung 4 Watch – гучна відповідь компанії на представлений Apple Watch SE. Міцний алюмінієвий корпус в простому дизайні, передові характеристики програмного забезпечення, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для користувача, цифровий дисплей з високою роздільною здатністю, більш швидкий процесор (двоядерний процесор Exynos W920 1.18ГГц) в порівнянні з попередніми моделями та великий об’єм пам'яті для музики – і все це в невеликому корпусі чорного, сріблястого, рожевого або зеленого кольору.

Годинник Samsung 4 Watch має найсучасніший новаторський датчик 3 в 1 під назвою BioActive (біоактивний датчик), за допомогою якого, кожен користувач зможе контролювати:

  • свій артеріальний тиск;
  • виявити неправильне серцебиття;
  • виміряти рівень кисню в крові, відсоток води та жиру в організмі.

Датчику розумного годинника потрібно всього 15 секунд, щоб зафіксувати 2400 точок даних. Для полегшення користування годинником, він має здатність під’єднуватись до сумісного телевізора Samsung Smart TV, де можна відстежити свої показники на великому екрані.

Нова серія розумних годинників зазнала істотних змін не тільки ззовні, але і в середині. Окрім топових технічних характеристик, Samsung 4 Watch отримав надійний акумулятор, який забезпечить до 40 годин часу автономної роботи, а також – можливість швидкої зарядки (30 хвилин зарядки забезпечить розумному годиннику до 10 годин роботи).

Успіх з самого початку стартів продажу

Роздрібні продажі годинників Samsung 4 Watch розпочались 27 серпня, і, вони відразу ж стали предметом «полювання» справжніх поціновувачів електронних пристроїв. Отримайте справжнє задоволення від користування новим розумним годинником від компанії Samsung і нової інноваційної екосистеми Wear OS.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Комментарии

Аватар пользователя Микола Погорілець

Богдане, GWA4 - добрий крок вперед, але є питання:
1. алгоритм визначення тиску хіба вже допущений до вжитку в Україні? Здається, годинник ще й досі не підтримує цю функцію на нашому ринку.
2. Неточне визначення частоти серцебиття і геть неточний підрахунок кроків. Щось змінилося від останніх тестів SGW4, результати яких є в інтернет оглядах?
3. Хтось із наших дописувачів пробував спортивний режим із GPS довше, ніж пару годин? Огляди кажуть, що батарея сідає дуже швидко. На звичайну велопоїздку не вистачить, не кажучи вже про одноденний похід в ліс чи гори.

Пристрій класний для офісного мешканця, зручний календар та повідомлення. Не більше.