Перевод на Русский недоступен для Засновник приватної військової компанії з оточення Трампа має намір купити Мотор Січ – WSJ.

Комментарии

Аватар пользователя Валерій Зміївський

З огляду на ситуацію як в самій Україні (нова "зелена влада" скоротила військовий бюджет, кому цікаво, дитвіться відео: https://www.youtube.com/watch?v=jBPJhU1LwWE), так і в світі (Китай веде неоголошену війну за світове панування з усіма наслідками, що витікають з цього), продаж Мотор Січі є позитивним для національної безпеки України.

Аватар пользователя Ігор Каганець

Цікавий коментар:

В кінці жовтня на підприємстві побував засновник приватної військової компанії Blackwater (Academi) Ерік Прінс, якого називають "неофіційним радником" американського президента Дональда Трампа.

За даними Wall Street Journal (WSJ), в кінці вересня підприємство відвідали також повірений у справах посольства США в Києві Білл Тейлор і старший радник Пентагону з оборонної промисловості України Дональд Вінтер.

А на початку листопада Володимир Зеленський призначив своїм позаштатним радником Ендрю Романа Мака, емігранта з США, який працює юристом в Україні. Як вважають експерти, всі ці події - ланки одного ланцюга.

Джерело

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Володимир Самотий

Зеленський веде відкриту проросійську політику, решта фантазії

ВС

Аватар пользователя Ігор Каганець

Зеленський не є політиком, тому він не веде жодної політики. Є "колективний Зеленський" - акціонерне товариство з внутрішньою боротьбою інтересів, проте контрольний пакет все ж належить США.

Володимир Самотий говорит:
Зеленський веде відкриту проросійську політику, решта фантазії

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Аватар пользователя Микола Стригунов

І, як розвиваються події з американцями?

Якщо прагнеш дива - створюй його!