Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець

Континентальний блок: Росія офіційно приєдналася до кліматичної афери

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

23 вересня, напередодні відкриття саміту ООН з надзвичайної кліматичної ситуації, Росія підписала постанову уряду, підтверджуючи своє остаточне приєднання до Паризької угоди з клімату, підписаною 195 державами.

Про це повідомила французька газета "Фігаро".

Прем'єр-міністр Дмітрій Медведєв підписав постанову про ратифікацію Росією Паризької кліматичної угоди. Паризька хартія не зобов'язує Росію ратифікувати її. Відповідно до російського законодавства, участь Росії підтверджується щойно підписаною резолюцією, - пояснив російський уряд, на який посилається газета.

«Це останній крок, який Росія робить для ратифікації Паризької угоди», - повідомило джерело в уряді Росії.

У своїй заяві в російському відділенні неурядової організації Greenpeace вітали це рішення: «Кроки, зроблені Росією в цій галузі, мають велике значення. Наша країна має величезний потенціал для скорочення викидів парникових газів», йдеться в комюніке.

Наші інтереси: 

Розуміти, що "глобальне потепління, спричинене людством" - це містифікація. Прихильники "кліматичної афери" фальсифікують дані, називають ці фальсифіковані дані «загальним консенсусом» і експлуатують найдавніші страхи людства. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Комментарии

Аватар пользователя Ігор Каганець

Континентальний блок триматиметься на брехні. Описана подія - це ще одне підтвердження.

Росія вирішила підлизатися до Франції й Німеччини - і зміцнити негласний союз Париж-Берлін-Москва офіційним приєднанням до кліматичного лохотрону.

Описана подія утверджує в думці, що головною зброєю проти ультраіндастріалу є Правда.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Аватар пользователя Ігор Каганець

Боротьба проти природного потепління відволікає від боротьби проти неприродного забруднення планети продуктами людської життєдіяльності.

Боротися проти глобального потепління - це як взимку боротися проти настання літа.

Все, що робиться з власної волі, – добро!