Аватар пользователя Валерій Зміївський
Валерій Зміївський

Розмова Шимона Переса с Путіним

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Уривки з останнього інтерв'ю Шимона Переса про його розмову з Путіним

Шимон Перес: Відомий політик і філософ, дев'ятий президент держави Ізраїль, пішов з життя 28 вересня 2016 року. Шимону Пересу було 93 роки.

Шимон Перес: Відомий політик і філософ, дев'ятий президент держави Ізраїль, пішов з життя 28 вересня 2016 року. Шимону Пересу було 93 роки.

 Уривки з останнього інтерв'ю Шимона Переса про його розмову з Путіним

 «Я сказав йому: «Тобі 63 роки, мені 93 роки. Скажи, що ти хочеш досягти в найближчі 30 років? За що ти борешся?

Сподіваєшся позлити Америку? «Він каже:«Ні». Питаю: «Америка хоче частину Росії?» - «Ні». - «У тебе є проблема нерозуміння з Обамою?» Він каже: «А чому ви питаєте?» Я сказав: «Послухай, я не шпигун, ти можеш говорити зі мною про все». Він каже: «Що ви думаєте?» І я сказав: «Америка виграє, незалежно від того, що ти робиш». - «Чому?» - запитав Путін, - «Тому що вони щасливі, а ти - ні».

Більш того, я йому сказав: «Коли американець прокидається вранці, що він бачить? Мексика на півдні, і вони приймають мексиканців в своїй країні. Канада на півночі, і вони з канадцями є кращими друзями у світі. А праворуч і ліворуч у американців є риба в воді. Про що Обама повинен турбуватися?

Ти в Москві прокидаєшся, і хто навколо тебе по сусідству? Японія, Китай, Афганістан? Мій Бог! Вони (в Японії, Китаї, Афганістані) знають, що у тебе (в Росії) є багато землі, і ти не даєш їм ні копійки. У тебе є 20 відсотків прісної води, і ти не даєш ні краплі. Так що, коли розтане сніг у Сибіру, ​​то перше, кого ти побачиш там - це китайці. Тому що на сході багато китайців і не так багато росіян».

Друге, що я сказав Путіну, було: «У Америки краще співвідношення між розміром території та кількістю народу. У тебе - найгірше. Двадцять мільйонів квадратних кілометрів. Мій Бог! Але в Росії немає стільки людей. Твій народ вимирає. Не тіш себе ілюзією оплесками і тим, що люди говорять. Вони не пробачать тобі. Чому росіяни живуть тільки 62 роки, в той час як американці живуть до 82-х років?» І тоді я сказав Путіну:« Ти ведеш себе як цар». Адже я відверта людина ...

Я сказав: «Що робили царі? Вони відбудували два міста - Санкт-Петербург і Москву, і розвивали їх як вітрину. Що б ви не побажали, ви знайдете там, в цих містах-вітринах. Інша ж частина Росії - як Нігерія, покрита снігом. Твої люди вмирають. Ви не даєте їм жити. Ти думаєш, що вони пробачать тобі?»

«Чому Америка велична? - запитав я Путіна. - Тому що вони дарувальники. Чому у Європи проблеми? Тому що вони беруть. Америка дає. Люди думають, що це тому, що вони щедрі. А я думаю, це тому, що вони мудрі. Якщо ви даєте, ви купуєте друзів. Найкорисніша інвестиція - заводити друзів».

Америка мала мужність прийняти план Маршалла, величезний шматок свого ВВП вони дали вмираючій (після Другої світової війни) Європі. І таким чином, США показали, що це найкраща інвестиція у світі.

Немає жодної європейської країни, яка б не була колись імперією. Франція, Англія, Португалія, всі.

І що ж сталося? Вони були викинуті з колоній і залишилися ні з чим.

Англія, найбільша імперія від сходу до заходу, всі океани її, і ось - хороші, миролюбні індійці викинули їх і залишили англійців ні з чим, окрім хіба що трьох маленьких островів. Але навіть з ними англійці не знають, що робити ...

«Повір мені, - сказав я Путіну, - вороги і ворожнеча - це найбільше марнотратство в житті. Ти інвестуєш в дурість»...»

Наші інтереси: 

Знати правду про московський імперіалізм в його дійових особах через погляд відомих політиків, філософів і громадських діячів

Теги:

Підписуюсь на новини