Перевод на Русский недоступен для Ми можемо змінюватися - це науково доведено.

Комментарии

Аватар пользователя Явсе Світ

Із зміною зв'язків між нейронами головного мозку,змінюється реальність..Ласкаво просимо у Вищі простори буття..

Вірю в те, що розумію.

Аватар пользователя Віктор Юрченко


Підказка нам - якою має бути досконала клітина мозку.

Світ це лише відображення Тебе

Аватар пользователя Сергій Стецько

Хороша стаття. Корисна.
(Варто прибрати трохи помилок і русизмів).
На нашу думку арійські брахмани володіли цією технологією і готували системно своїх послідовників.
Ця технологія більше нам відома з відео-фільмів 90-х про монастирі Шаоліня, бійців таких як Брюс Лі, героїв Ван Дамма, тощо.
Якщо побачити "друге дно" цих ніби простеньких бойовиків, то там іде мова саме про нейропластичність. Або - про самовдосконалення, щоденну роботу над собою.
Сьогодні в Україні маємо Живе Слово Олександра Філатовича, маємо систему знань, що містяться на Народному Оглядачі - і багато, багато інших - усе це є підтвердженням, що ми активно змінюємо власний мозок і формуємо нову українську націю, нове людство.
Моше Фельденкрайз цілком логічно прийшов до своїх знань у потужній плідній співпраці з бойовим мистецтвом дзю-до і тією системою цінностей, які несе цей вид єдиноборства (в першопочатковому вигляді, до того як його вивели на Олімпійські ігри).
Власне ці знання ідуть з великої історії наших народів, українського зокрема. Адже єдиноборство, як система самовдосконалення - чи не одна з найбільших наших перлин. Згадаймо козаків Запорізької Січі. Козаків-характерників. Образ Козака Мамая - Брахмана, Воїна, Адміністратора.
Поєднаннями занять, виходячи з того, що ми є триєдина сутність - дух, душа (психіка), тіло (плоть), займаються багато сучасників - метод Мірзакаріма Норбєкова, ребьофінг (на основі знань Станіслава Грофа), тантра, класичний тайський масаж, бойовий гопак, "п*ять тибетців", тощо.
Ми як пазли збираємо в цілісну систему, те, що було достеменно відомо нашим предкам. Зростаємо панове...

Ми завжди успішні!