Аватар пользователя Народний Оглядач
Народний Оглядач

Все більше американських дітей непритомніють після щеплень

Світ:

Останнім часом дуже велике число американських дітей втрачають свідомість після щеплень, особливо дівчатка підліткового віку. Експерти попереджають медиків про те, що вони повинні спостерігати за дітьми після того, як їм були зроблені щеплення.

Принаймні 463 людини втратили свідомість після щеплень за 18-місячний період з 2005-го по 2007-й рік. Про це повідомили фахівці американських Центрів з контролю і запобігання захворюванням. Сама по собі непритомність – не небезпечна, проте деякі пацієнти падають на підлогу і ударяються головами.Окрім цього, одна людина, втративши свідомість через деякий час після щеплення, потрапила в аварію. А п'ятнадцятирічний хлопчик, знепритомнівши, ударився головою і помер.
В тему:“Безжальна імунізація”Щеплення? А може — стерилізація всіх українських дівчат???Небезпечне щепленняВакцинація від кору і краснухи загрожує генофонду української націїТолерантність: медичні факти і жіноча логікаВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».