Аватар пользователя Народний Оглядач
Народний Оглядач

ВІДКРИТТЯ АТЛАНТИДИ! Знайдено кам’яні кола, які на 7 тис. років давніші за Стоунхендж

Світ:

У Туреччині німецький археолог Клаус Шмідт знайшов кам’яні кола храмового комплексу Гобеклі-тепе, які, на його думку, на сім тисяч років давніші за Стоунхендж. Це доарійська цивілізація, яка традиційно називалася Борією (Сонячно-потужною) або Атлантидою (Старою землею).

Храмовий комплекс, який зберігся майже в ідеальному стані через те, що споруда була похоронена під тоннами грунту, датується 9500 роком до н.е.За словами експертів, Гобеклі-тепе на 5,5 тис. років старший за перші міста Месопотамії, а в порівнянні із Стоунхенджем – на 7 тисяч років.На даний момент фахівці розкопали 4 об’єкти з передбачуваних 20. Всі вони менше 30 метрів в діаметрі. На одному рівні з рештою знахідок лежатьТ-подібні стовпи, а над ними на метр підносяться два п’ятиметрові камені, на яких видно зображення кабанів, лисиць, левів, птахів, змій і скорпіонів.Учені вважають, що люди, які звели Гобеклі-тепе, не знали писемності, у них не існувало гончарної справи і сільського господарства. Можливо, вони займалися лише полюванням."Всі були абсолютно упевнені в тому, що такі монументальні споруди під силу звести лише цивілізації, що має складну ієрархію, яка з’являються лише після появи землеробства, - говорить професор антропології Іен Ходдер. – Але знахідка Гобеклі все змінює, оскільки це продумана комплексна споруда, зведена до появи землеробства. Тому вже сам цей факт робить знахідку одним з найважливіших археологічних відкриттів за тривалий період часу".На даний момент учені не можуть точно сказати, для чого використовувався Гобеклі-тепе. Деякі вважають, що комплекс був центром релігійних обрядів, пов’язаних з дітонародженням, а інші вважають, що Гобеклі-тепе був місцем паломництва для людей, що жили в окрузі.

Борія-Атлантида перед Великим потопом
Борія-Атлантида (окреслена червоним пунктиром) перед Великим потопом середини 6 тис. до н. е. Ілюстрація з книги «Атлантіс і Великий потоп»: Prof. Dr. Siegfried G. Schoppe, Christian Schoppe, MBA «Atlantis und die Sintflut», 2004 (німецькою мовою), http://www.atlantis-schoppe.de

В тему:Атлантида: Загадки святилища Пуповинной горыВікіпедія: Гобеклі-тепеЗгадай себе!Земля Сонячного Вепра: Борія, Гіперборія, Вишня БоріяБорія, тобто сонячно-потужнаЗабута велич "маленької" землі“Великий потоп” у долині Чорного моряПідводні дослідники знайшли нові докази Великого потопуУчені змоделювали Великий Потоп 8 тисячоліть томуВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...