Аватар пользователя Народний Оглядач
Народний Оглядач

Слово психіатра: Лібералізм - різновид психологічного розладу

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Психіатр з 35-річним стажем Лайл Россітер (Lyle Rossiter) опублікував книгу "Ліберальний Розум: Психологічні Причини Політичного Безумства" (Liberal Mind: The Psychological Causes of Political Madness)

У цій серйозній науковій роботі лікар-практик Россітер доводить, що носії ліберальної ідеології страждають особливим видом психологічного розладу.

За оцінкою Россітера, ліберали ігнорують основні принципи свободи і поводяться як діти, які хочуть, щоб власті піклувалися про них від колиски до могили.

Ліберали сповідують теорію, за якою світ заселяють не люди, а слабкі, постійно обманені, гноблені і експлуатовані "трудящі", "жінки", "меншини", "безробітні" і ін., які не несуть жодної відповідальності за свої проблеми.

Ліберали завжди пропонують розраховувати не на себе, а на владу, в обов'язки якої ставиться виправлення всіх соціальних проблем суспільства.

За переконанням Россітера, це прояви психологічної недуги: ліберали захищають права уявних жертв і б'ються з уявними ворогами.

За фасадом лібералізму ховаються капіталісти - в економічній сфері, індивідуалісти - в сфері соціальній, деякі проповідники - у сфері релігійній. Усі вони завдають удару, насамперед, по здоровій частині суспільства. І удар цей по-старозавітньому жорстокий та по-ліберальному цинічний.

Підготовлено ПАНЯНКОЮ з використанням likar.info та townhall.com

---------------------------------
В тему:
Лібералізм - це переслідування патріотів і легалізація збочень
Чи виживуть українці після програм ООН?
Україна. Детективний сюжет
Кілька штрихів про мораль

Наші інтереси: 

Вчимося чітко розрізняти правду і обман.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...