Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 1
  • Hits: 1

«Свято демократії» триває. Тепер і Youtube заблокував Дональда Трампа

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Компанія Youtube як мінімум на сім днів «заморозила» можливість завантажувати нові відеоролики та вести трансляції з офіційного облікового запису президента США Дональда Трампа. У своїй заяві компанія назвала такий крок відповіддю на «занепокоєння щодо постійного потенціалу насильства».

Про це адміністрація відеохостингу написала у Твіттері.

В іншому твіті повідомляється:

"Враховуючи постійні занепокоєння щодо насильства, ми на невизначений час відключимо коментарі на каналі президента Трампа, як це робили й іншим каналам, де в розділі коментарів були знайдені проблеми безпеки".

Нагадаємо, що 8 січня після заяви Марка Цукерберга Facebook та Instagram заблокували акаунти президента США Дональда Трампа «за підбурювання агресивного повстання проти демократично обраного уряду», а 9 січня Twitter назавжди забанив особистий акаунт Трампа «через ризик підбурювання до насильства».

Нагадаємо, що «підбурювання» полягало у відеозверненні Трампа з закликом мирно розійтися. А ось що написав Трамп у своєму Твіттері 6 січня о 18:01 за тихоокеанським часом: «Їдьте додому з любов’ю та в мирі. Запам’ятайте цей день назавжди!»

 

Наші інтереси: 

Ліквідація монополій, розділення інтернет-монстрів на конкуруючі компанії. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Comments

Микола Стригунов's picture

Треба терміново переносити свій канал з Труби...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Олена Каганець's picture

26 січня вони продовжили бан Трампа.