Зоріна Небокрай's picture
Зоріна Небокрай
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Кінець патріархальним церквам, творимо матріархат

Вислів з Біблії : “Де зібрались двоє в ім”я моє, то я буду між вами”. Третій, тобто Бог, народжується сам — він є слова, розмова між двома.  Бог, що являється Меркурієм, диханням, духовністю, повітрям. Цей Бог  також  є той міфічний Зевс-Час, якого ми самі створюємо своїми словами, бо  Слово також утворює Вогонь. Цей бог постійно з нами там, де ми розмовляємо, чи думаємо, чи пишемо. Так яка церква ще потрібна? Чия та церква? Хто забирає нашого бога від сім”ї і самих себе та несе його жидам на продаж? Є зрозуміло, що майбутній Час ми творимо самі, ми є носії Бога в самих собі.

Почнемо з того, що в своїй еволюції ми зрозуміли і засвоїли числа 1 і 2, вогонь і землю. Число 3 , такий собі рівень тваринки, знаємо, що дихаємо, що є повітря. А людина є число 4. Певно через кілька десятиліть зрозуміємо, що таке значить бути людиною, астрологи кажуть, що це почнеться з 2050 року, певно тоді ми від"єднаємо смертний ген.  Оскільки зараз наша планета вступає в 35-літній цикл зодіаку Близнюків, де володарем є Меркурій, (Гермес, Тот, Ірида), то познайомимося ближче з повітрям. Про те, що цей бог був жінкою, як і всі інші боги,  поговоримо в наступному разі.

Меркурій є юним богом, він кругом бігає, все щось робить, там краде, там навчає. Його вчителем був Вулкан, якого він перевершив. Вулкан був сином Гери (Юнони) і Зевса (Юпітера), він народився потворним, тому Гера його відкинула від себе, а надалі він став ковалем, працював з вогнем. Символ Меркурія - це ключ зі зміями, якого подарував йому Аполлон (Сонце). Аполон був сином Зевса і Лето. Знаємо, що Зевс це є Час, то виходить, що його діти народжувались  від Часу. Тому гарно можна зрозуміти його походеньки, бо народжували жінки, без втручання чоловіка, самозаплідненням або методом генетичних маніпуляцій. Ці міфи ще більше підтверджують, що серед людей є різні гени, бо Зевс багато кого народив чи спокусив. Тому ці слова “Єдина чиста, Непорочна” значать, хто є носієм чистих безсмертних генів, передбачених для боголюдини.

Знаємо, що Зевс- Юпітер- це основний Бог богів, який захопив владу у свого батька Кроноса-Сатурна, а той захопив владу від Урану. Планета Уран і Гея (Земля) у міфах вважаються першородителями, початком світу. Уран вважається планетою без правил і норм, Сатурн планета порядку і трудолюбства, Юпітер - експансія нового.

Надалі Зевс навіть пожирав своїх дітей, боячись, що вони захоплять його владу, тому Меркурій був народжений у печері потайки від нього. І коли він плакав, то слуги дзвонили у дзвони, щоби Зевс не почув. Якщо подумати, що Зевс є Час, а Меркурій є майбутнім Часом, то розуміється, що син Зевса і  Майї хоче щось змінити в майбутньому.  Його земна мати Майя була дочкою Атласа (Атланта), що тримав небо на плечах.

У найдавніші часи символом Меркурія-Гермеса був вертикальний камінь, укріплений в землі, який називався герма. Ці герми позначали кордони чиєїсь власності, а також стояли при вході в будинок.

Ось такі фальсифікації, надавши значення чоловічому фалосу тільки тому, що деякі чоловіки  є носіями сумнівних первинних генів. Вони, натомісць,  поставили фалос і секс зробили культом, перевернувши правдиві  цінності.  В дійсності ж, Гермеса показують богом порогового, проміжного простору, він є бог перехресть і невизначеностей і  пізніше він став асоціюватися з мистецтвом магії.   На цьому малюнку видно, двоякість наших генів, а посередині стоїть герма. Зрозуміло, що  має значення межі і, очевидно означає не змішуватися, бо ми є різні.

Меркурій розглядається як «асексуальна» або нейтральна планета, яка не знає, що таке жагучість. Меркурій - це розум без совісті, це інструмент, засіб для зв”язку.  Дві паралельні лінії  знаку Близнюків- це є два брати, різні у своїх властивостях і, можливо, це були чоловік і жінка. Такий знак поєднання людини і людей, обмін інформацією, знаннями, товарами, досягненнями надалі перетворили в культ влади, корисливості, брехні і спотворень. Роль Меркурія в знаку Близнюків створити  єдине інформаційне поле і сім"ю, він несе  знання, що приведуть до  цілісності людини, утворення  і фунціонування астральності в ній.

У пізніших міфах Меркурій зображувався з крилами на ступнях і крилами на голові - вічно в русі, він доставляв на землю послання. Значить, що дії він виконував швидко і розум його літав також. Літав високо в небеса і спілкувався там з безсмертними, потім опускався в підземелля, де водив компанію з душами мертвих. А в недрах Землі, великий володар життя і смерті сидить на троні. Володара смерті визначимо потім, а оскільки життям є вода, то знаку води  в підземному  царстві  відповідає Скорпіон, якою управляє планета Плутон. Це внутрішня сила, безстрашний діяч і непохитний революціонер. Воля більшості- його інструкція до дії. Холодна, глибока, таємна вода знака Скорпіона, наша змія Кундаліні, яку ми пробуємо розбудити і випрямити зі згорнутого стану.

В астрології планета Меркурій є планетою розуму та інтелекту. Бог листа і письменності, квінтесенція молодості, Меркурій з швидкістю рухається, минаючи сузір'я, по дорозі він збирає і накоплює знання, він наділений владою над алфавітами, словами, цифрами і числами, мовами, науками і зоряним небом. Манілій пише: «Ти, бог Кілен, першооснова цієї великої і священної науки; завдяки тобі люди стільки дізналися про небо - про сузір'я, імена знаків, їх впливу і значення.” В астрології Меркурій управляє знаками Близнюків і Діви, вони вважаються «денним» та «нічним» знаками. На цьому малюнку подано знак, як символ дня і ночі, двох початків і т.д. , але цей знак є спотвореним, бо він повинен мати цифри 69, а тут ми бачимо, що вони вивернуті навиворіт, нема цих чисел.

У багатьох знаків символів є перевернення, тому треба уважно роздивлятись і приходить праведна істина.  Знак 69 є символом  Дому Материнства, що стоїть у цифрі 4.  Цифру 4 приніс  Меркурій від  цифри 3,  а Матір несе еволюцію  до  чисел 6 і 9.  Цифра 6 є значенням зодіаку Діви в стихії Землі і саме тоді Меркурій творить магічні речі, що поведуть за собою і цифру 9, в якій находиться знак Стрільця Юпітера. Певно це відбуватиметься вночі, під час нашого сну, бо Діва нічний знак.  Зародження цього процесу проходить в знаку Рака-Народження 69. Євреї числа 6 ; 66 ; 666 найбільше бояться, і назвали їх числом звіра. Певно в цифрі 6 дійсниться зв"язок з Космосом, йде вертикаль від Землі догори, люди досягають найбільших знань і їх брехлива релігія зазнає неприємностей.

Вислів : “Де зібрались двоє в ім”я моє, то я буду між вами”. Третій, тобто Бог, народжується сам — він є слова, розмова між двома.  Бог, що являється Меркурієм, диханням, духовністю, повітрям. Цей Бог  також  є той міфічний Зевс-Час, якого ми самі створюємо своїми словами, бо  Слово також утворює Вогонь. Цей бог постійно з нами там, де ми розмовляємо, чи думаємо, чи пишемо.  Так яка церква ще потрібна? Чия та церква? Хто забирає нашого бога від сім”ї і самих нас та несе його жидам на продаж? Є зрозуміло, що майбутній Час ми творимо самі, ми є носії Бога в самих собі.

Згідно з міфом, знак Близнюки вважається двома братами-близнюками: смертним і безсмертним. Один брат зачатий від земного чоловіка, інший від бога. Земна жінка купалась у воді і Бог полюбив її, а вона вже була вагітна від чоловіка. Близнюки любили один одного, йшли пліч-о пліч і коли смертний брат помер, безмертний брат захотів піти разом з ним в царство мертвих. Деколи  зображують знак Близнюків, що вони є протилежними, протистоять один іншому, то це також спотворення для утворення боротьби і війни, бо насправді цей знак має інше значення, вони діяли разом і дружили.

Безсмертний брат-близнюк один день проводив в царстві мертвих, а інший день в царстві живих, бо не хотів жити без свого брата. Про те, що діти від Бога були іншими з вигляду, говориться в шумерських поемах і в книзі Єноха, вони були білошкірими, світлими. З цього міфу можна догадатись, що один ген смертний, а інший безсмертний, отже одна змія на ключі Меркурія є безсмертною.

Знаємо, що кожна територія землі має свій знак зодіаку, наприклад, Європа (Україна)- це Тілець, Росія- Водолій, Ізраїль- Риби. Кожний знак має свою характеристику:

Тілець-будівельник-творець, природознавець, він є другим в гороскопі, (як Старий Світ). Водолій- актор, мрійник-новатор, бунтівник. Риби- релігійна підсвідомість, окультизм, закінчення і зародження життя. Ці енергії не треба перемішувати, в чужу хату зі своїм статутом не йдуть, бо кожний клапоть землі має інші енергетичні коливання, тому кожний повинен мати свою релігію.

Дуже оригінальними і грунтовними виявились лекції астролога Юри Тельця (Ю. Корякіна). Він доводить, що вся духовність і церкви на нашій землі є єврейськими і вони несуть шкоду нашим людям, бо така релігія направляє людей відразу ж дім смерті. Що Церква є найбільшим домом смерті, бо управління смертним менталом притягує цю енергію до людини, людина не рухається по колу розвитку, а відразу ж “скаче” в знак Риб, кінцеве число 12. Навіть не розвинувшись, не пізнавши життя, не народившись по-справжньому, ми вмираємо. Трикутник наповнений духовністю, інформаційне повітря і є Богом. (Див. мал.) Зараз наш розвиток людини відповідає цьому трикутнику і  цифрі 3.  Астролог показує початковий шлях стихій і знаків зодіаку людини за рухом годинника, а також зодіакальні епохи Космосу, які рухаються проти стрілки.

цифра 1- це знак Овен, управляє Марс; плазмал, вогонь

цифра 2- Тілець, управляє Венера; електромагнітність, двійність полюсів

цифра 3-  Близнюки, управляє  Меркурій; ментальність, дихання-духовність

цифра 4- Рак, управляє  Місяць; астральність, народження Життя.

  Надалі цикл з чотирьох стихій знову повторюється- вогонь, земля, повітря, вода, і так три рази до завершення кола. На даний час є очевидно, що людське життя почнеться, коли ми вивчимо властивості води і пізнаємо астральніть, дійшовши до дому Материнства -Рака.  А зараз ми тільки дихаємо і щось говоримо, бо знаходимось на щаблі цифри 3. Духовність не є вищим рівнем розвитку, вона прокладає дорогу, як промінь, членить, розріджує. Слова- це жорстка енергія повітря, несе смертельний перехід, щоб пройти грань від духовності до астральності. В такому напрямку йде розвиток еволюції і на сьогодні ми досконало знаємо тільки перші дві стихії, а цифру три тільки пізнаємо. Відповідно, людина має число 4, тварино-людина - число 3, мінерали - число 2, плазма - число 1. Не треба дивуватись, що число Меркурія-Близнюків є трійчатим, бо  третім є повітря, дихання, духовність.  Ми вміємо говорити, але ще треба навчитись користуватись Мовою. Ця  ментальна енергія вважається первинно-грубою, суворою, жорсткою, це наша ментальність і наша духовність, вона розсіюється, це енергія ділення  для  крапкової дії.

Астролог Ю. Тілець говорить, що Меркурій відповідає числу три.  Так воно і є, бо Меркурій є посередником, але не третім. Він є повним числом  три, що приєднує четверте, його знак це чітко показує, адже складається з чотирьох ліній.  Він є отой дихаючий кубик всередині чотирьох. Він є ментальним містком, щоби показати дорогу до розвитку, він веде в простір цифри 4, несучи її з собою.

На малюнку показано знак Близнюків-Меркурія, є два обличчя (смертний і безсмертний). В руках показує, що з трьох треба мати одного. Ось така  піраміда: бог, ангел і диявол, з яких утворюємо одного бога, бо зникає боротьба. Малюнок твердить, що три рівнозначно одному, що під ногами змій трьохголовий, але він є один. І це є  вода, властивості якої він вивчив. Змія, якого він покорив, підняв на вищий рівень, і тримає в руках зміїв з короною на голові. Це вже не стихія, це Змій-володар.  Цей Змій йому служить, від чого в Близнюка-Меркурія  появились крила. Розуміється, що це є людина, яка набирає сили від властивостей води, а ця вода перебуває в повітрі.

 Щоби перейти  від дихання-трійки до людського числа чотири, духовна енергія перемішується, рухається, з”єднується і утворюється вода. І тільки тоді зароджується астральна людина і її безсмертність . Духовність є смертною, відповідно фанатична релігійність не дає ментальному розвитку Меркурія піти в напрямку безсмертя, до дому народження людини, а направляє його відразу ж в дім смерті, знаком якого є Риби, по нашому знаку зодіака відповідає числу 12 .

Риби користуються енергією Близнюка-Меркурія для зачаття, щоби їм знову народитися. Управляє Рибами Бог смерті, бо цей знак  по зодіаку є завершенням кола. Знак Риб є  грубою енергією, ця енергія управляє енергією Близнюка Меркурія, він є залежним (для кращого розуміння- йому визначається наш мізинець). По- простому, ми наш мозок направляємо не туди, нашим мозком маніпулюють через фанатизм релігії для утримання  патріархальної влади. Знання ми направляємо на містику бога, а не науку життя. Тому багато віків наука була вторинною чи знищувалася церквою. Чи хтось знає, що наука — це є найбільша релігія? Саме так, навчаючись ми тримаємо зв”язок з Богом - писати, читати і йде дія Всесвіту. Співати, малювати, готовити їсти, мріяти- це релігія. Поки я писала цю статтю, читала легенди, думала про планети, я відчула різні методи очищення організму, навіть не розмовляючи ні з ким, без слів.

Отже, знак Риби є водною астральною енергією, вона має велику силу, там вмирають і притягують енергію для зародження.  Вийшло так, що вся людська ментальна енергія спрямована відразу ж на останню стадію - померти; від цифри 3 скачемо у завершальну цифру 12, не маючи ніякого досвіду життя інших цифр, спішимо в кінець, замість продовження життя. Знак Риб, якою управляє планета Нептун повинен бути виходом в Космос, у Всесвіт, де ми перетворюємось в іншу  енергію, можливо, бути безсмертими і створеними з променів, але ми вмираємо, ще й не народившись по-справжньому і не набувши досвіду.

Ми ще не скористались ключем Меркурія, не розібрались з генами. Водною астральною енергією  також є  знак Рака-Материнства, яка слідує цифрою 4, наступним щаблем еволюції людини. Всі три знаки води (скорпіон, рак,  риби) є астральними знаками, і розрізняються як грубша, середня і тонша енергії. Повітряний ментальний Меркурій потрібно направити на народження геніальних дітей і забути про владну  фанатичну релігійність. Релігію творимо ми, а не церква.

Знання  надаємо  дітям, і не тратимо енергію на фанатичного бога, якого самі і створюємо своїми знаннями і словами.  Все коло , яке складається повтором чотири по три рази тих же енергій, нам і проходити не треба.  Знаємо, що Гермес- Меркурій розірвав коло, то ж як утворити вертикаль показує малюнок.  Знаємо, що знаком Діви-Землі  управляє Меркурій, а  Діва відповідає числу 6 і саме тут Меркурій робить випрямлення кола, воно  розривається і розгортається.

Оскільки числа йдуть по порядку, то розірвання кола приходиться  в цифрі 10,  бо на цифрі 9 завершується рахунок. Цифрою 9 управляє вогневий Юпітер, то він на вертикальній лінії буде найнижче.  Все починається з простору 0, і Нептун має цифру 0, якщо дивитися вниз  і цифру 10, якщо дивитися вверх. Перевернемо знак Риби і отримаємо трисуття, "що нагорі, те і внизу!".

Ось і найшли дзеркало- це  води Нептуна.  Всі казки  з тридев"ятого царства-государства  починаються. А  вибрані люди попадають на десяту планету, щоби побачити  Бога, так писав Єнох, бо він був забраний на небо і на десятому небі бачив Бога. Отже, початок йде від водного знака Нептуна,  а завершується вогнем-Юпітером, який живе під Землею. Ось так і знайшли  володаря  смерті,  і знаємо, що  міфічним вчителем Меркурія був  Вулкан.  В міфах  Вулкан є виродком, кривоногим і відкинутим матір"ю подалі. А наші предки  вважали Юпітера основним і грізним богом Зевсом.

Ось таким чином Гермес розірвав коло. Гермес- Меркурій, що впливає на Землю знаннями, а  Діва, яка дуже пунктуальна і чистоплотна, знає, як використати ті знання. І йде випростання згорнутої змії вверх до Нептуна, знаємо, що ним є ЕНКІ, з шумерської культури, який створював людину. Планети  Сатурн, Уран,( цифри 12 і 11) переходять у  верхню лінію над Нептуном і їх суворого впливу Земля не матиме.  По ідеї, таким чином на Землі повинен стабілізуватися м"який клімат.  Вертикаль подано малиновим кольором, бо такий колір приходить від Сонця на Землю з настанням сумерків, а також  Сатурн визначається цим кольором зі вчення ведів, і одночасно Сатурн по зодіаку є стихією Землі. Ще знак Діви  вважається нічним знаком Меркурія.

Чому назвали Дияволом  рух проти часової стрілки? Зверніть увагу, що всі холодні місяці року.  Уран, Сатурн, Юпітер (лютий, січень, грудень)- це є боги далеких планет і їхню   силу зупиняє наш  сильний Скорпіон в глибоких водах, бо диявол, по трикутнику, саме в ньому записаний.  Тут є міфічні Кронос-Сатурн, Зевс-Юпітер, з ким була одружена Гея, Рея, тобто Земля. Уран був першим її чоловіком і вона сама його породила. Всі вони визначені як Час, що супроводжує Землю і знаємо, що Час є руйнівником життя, певно тому і названий  Дияволом. Певно цей Час не повинен іти проти часової стрілки, адже супутник життя не повинен бути противником. Тому Час повинен бути продовженням, а не руйнуванням створеного.

Гермес у своїх Скрижалях писав, що він піднявся в небо після вивчення мудрості підземного царства, в якому він побачив Володаря життя і смерті. Набувши знань, він розірвав коло і піднявся в Космос, ставши найтоншим вогнем . Саме в підземному царстві  Володар дав йому Ключ життя і смерті. Бачимо, що підземеллям управляє вогонь-Юпітер, цифра 9. І всі віки наші предки славлять  саме цього Бога -Вогонь, певно він дає знання стати найтоншим вогнем.

  Отже, Бог є духовністю. Дух, який несе Близнюк-Меркурій-  це дихання, розсіювання. Є зрозуміло, що майбутній Час ми творимо самі, ми є носії Бога в самих собі. Можемо творити смерть і війни, а можемо життя. Ми можемо володіти часом і бути завжди молодими, адже подорожі в часі є ментальною свідомістю, будь-яка програма дійсності починається з ментальної. Щоби закріпити розсіяний ментал у структуру і форму, об”єднати його, ми робимо запис знаками, робимо дію цілісності. Знак Рака- Матері, Народження - є розумінням пізнання процесів, які приносять астральність в життя. Енергія Матері- є астралом, безсмертністю, божий замисел знає тільки Вода і всі Закони написані до створення світу.

Вода вже була, вона наш комп”ютер знань.  Такий знак веде нас до числа 6 і 9, що є завершенням  здобуття знань і досвіду. Зверніть увагу, що символ рака в багатьох випадках є спотвореним, вони показуються навиворіт, як ось такий. Він не не відображає чисел, таких спотворень безліч, тому нам є що робити, чистити від брехні.

Вода гуманна і справедлива, чесна і досконала; вона чистить від бруду, витікає, де є її надмірність, встановлює рівну зеркальну поверхність, темна її глибина і прозора її сутність. Вода відповідає на всяку дію, сприймає все, що діється навколо і міняється її характер та поведінка. Два рази в одну воду ввійти неможливо. Пара- і орто- молекули води — нерухомі і рухомі, мертва і жива вода, наука рухається вперед. Сонячне світло і вода стануть одним цілим, як веселка. Від сонця виходять звуки-хвилі, на які вода реагує, вона утворює гарний кристал, самовідновлюється.

Філософський Меркурій повинен бути очищений і обмитий тричі у своїй власній воді, і тому Михайло Майєр повторив слідом за одним із стародавніх: "Знайдіть жінку, яка пере білизну і робіть як вона. Білизну не можна випрати простою водою, а лише тією, яка під знаком Водолія “(вища ментальна енергія, дружба). У цій алегорії ми бачимо три обмивання: перше - при заливці прального розчину, друге - при пранні білизни у воді, щоб видалити бруд, третє в чистій і світлій воді, щоб отримати чисту білизну.  Тому він є Гермес Тричінароджений, здійснив перехід від грубих енергій до ніжних.

Вища ментальна енергія базується не на грошах, торгівлі, а на даруванні. Тільки даруючи ми можемо отримати вічну молодість. Відсутня жорстка енергія ринку, а існує приємний дар, як робить мати для дитини. Астральна енергія Матері- вона безкорисна, любляча.

Якщо чоловіки мають Y хромосому, яка трійчаста, вони ментально зациклені на виживанні рівня тварини, бо це їх вищий рівень розвитку. До цифри 4 , тобто хромосоми Х, вони не можуть піднятися, бо їхня смертна Y тримає їх на рівні вічної боротьби.  Тому вони і створили церкви, створили їхню владу сили, боротьбу, війни, але їхня злодійська влада і система конає сама. Уявляєте, це меншздібний керує більшздібним, ще й визначають вони, яка роль жінки в житті. Слухала одного віда, який постійно каже, що жінка не має тих здібностей, які надані чоловіку. Так вони,  в яких відпали хвости, натомісць запустили бороди, відають про все. Цей приклад показує, що не варто вірити нікому, а слухаючи їх,  перевіряти все.

 Тому можна зрозуміти Гермеса, що він шукав поєднати ці хромосоми в одну лінію, щоби викинути смертні дефекти в людей. Вся патріархальна тваринно-ментальна система духовності вимирає, адже вони самі творять свою смерть. Жінки, забудьте про церкви, будемо вічно молодими і будемо творити інше царство, так, як знаємо тільки Ми. Треба просто плюнути на їхню спотворену конструкцію і  сміятись їм в лице, бо ми є богині.

 Ми перейдем від духовності до астральності, від розсіювання до цілісності.  Всі ближні планети  тягнуться до Землі, надіються, що зможуть відновити атмосферу вологості і надати на їхні планети життя. Ще астрологи  кажуть, що планети, час від часу, шикуються в ряд з Землею, даючи зрозуміти, що вона є основною.  Подивіться відео про  планети: Венеру, Марса, Меркурій, Місяць, там нема води, а вона там була. Творимо нашого Бога, який подобається нам, а жидівського залишимо жидам і хай сидять в своїй консервній банці.   Всі церкви є єврейськими, як би вони не називалися, католиками, православними, греками, римлянами - все є тотальною брехнею заради влади грошей  якоїсь  смертної  кучки.  Тому релігія - це просто навчання, вивчання, творіння,  співання, все те, що приємно робити, знати, що йде на користь нашій Землі, людям і самому собі.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Зоріна Небокрай's picture

Хотіла би, щоби цю статтю прочитав п.М. Пономаренко. Щоби не хвилювався за символ герба України, адже він має значення польоту, як знизу, так і зверху. Це є інформативний Час, що літає.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!