Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 63
  • Переглядів: 67

Україна повернула з полону РФ 230 осіб. 48 з них вважалися зниклими без вісти

Категорія:

Цей обмін став першим за останні шість місяців та найбільшим від початку повномасштабної війни. Активну участь у реалізації обміну взяли Об'єднані Арабські Емірати, повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Бійців "Азову" серед них немає, заявив Денис Прокопенко, командир 12-ї бригади НГУ "Азов".

24010402.jpg

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

"Додому повертаються 230 Захисників. Серед них представників Збройних Сил України – 130 (у тому числі ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.

Серед повернутих були як ті, хто мав офіційний статус військовополоненого (182 особи), так і ті українські військовослужбовці, які вважалися зниклими безвісти (48 осіб). Більшість звільнених – чоловіки (225), п’ятеро жінок. До рядового та сержантського складу належать 213 осіб, одинадцятеро – офіцери", йдеться у повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Штаб висловив окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за активну участь у реалізації цього обміну.

Наші інтереси: 

Стежимо за долею азовців та інших полонених військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи