Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Німецький інститут прокоментував призупинення вакцинації від ковіда вакциною As­traZeneca

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Експерти Інституту Пауля-Ерліха зараз бачать вражаючу акумуляцію специфічної ​​форми дуже рідкісного тромбозу мозкових вен у зв'язку з дефіцитом тромбоцитів у крові та кровотечею через короткий час після щеплень вакциною AstraZeneca.

Захар Мілютін переклав заяву німецького Федерального інституту вакцин та біометрики Пауля-Ерліха від 16 березня:

Після інтенсивних консультацій щодо серйозних тромботичних подій, що сталися в Німеччині та Європі, Інститут Пауля-Ерліха рекомендує тимчасово припинити щеплення від COVID-19 вакциною AstraZeneca.

У порівнянні зі станом на 11 березня 2021 р., у Німеччині зараз зареєстровано додаткові випадки (станом на понеділок, 15 березня 2021 р.). Аналізуючи статус нових даних, експерти Інституту Пауля-Ерліха зараз бачать вражаючу акумуляцію (!!!) специфічної ​​форми дуже рідкісного тромбозу мозкових вен (тромбоз синусової вени) у зв'язку з дефіцитом тромбоцитів у крові (тромбоцитопенія) і кровотечею через короткий час після щеплень вакциною AstraZeneca.

Дані аналізуються та оцінюються Європейським агентством з лікарських засобів (EMA).

Вакцинація від COVID-19 вакциною від AstraZeneca у Німеччині буде призупинена до завершення оцінки ЄМА. Сьогоднішнє рішення впливає як на первинні, так і на наступні щеплення.

Інститут Пауля-Ерліха радить, щоб особи, які отримали вакцину AstraZeneca і почувають себе дедалі гірше понад чотири дні після вакцинації, наприклад, при сильному та постійному головному болі або кровотечі зі шкіри, негайно звернутися за медичною допомогою.

Нагадаємо, Норвегія призупинила використання вакцини AstraZeneca після аналогічного рішення Данії.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що це – тільки початок. AstraZeneca – перший пішов! Продовжуємо стежити за ковідоаферою, яка серед інших цілей має на меті тотальну вакцинацію.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи