Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
336

Реальний Зеленський: ексклюзивні подробиці з особистого життя кандидата

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

 Журналісти 24 каналу навідались у рідне місто шоумена, який зараз є претендентом на президентську посаду, та поспілкувались із людьми, які знають справжнього Зеленського. Вчителі Зеленського у 95-ій криворізькій гімназії розповіли, що в школі він навчався добре. Найбільше полюбляв англійську. А от українська давалася Володі нелегко. Крім англійської він вивчав іврит.

Любов до мов з'явилась у Зеленського разом із бажанням покинути країну.

Три дні його в школі не було. Тато його не випускав з дому, бо він був покараний за те, що хотів їхати в Ізраїль", – сказала вчителька Зеленського Наталія Реп'ях. 

Ще одну рису Володимира Зеленського запам'ятали в його школі – те, як він обирав друзів.

"Ми його називали дядечко Скрудж. Він на людей отак дивився (показала руками, як у мультиках у персонажів з'являються долари в очах). Ти людина багата – ти для мене друг", – розповіла вчителька.

Жив Володимир Зеленський майже у центрі Кривого Рогу. Там його і зараз добре пам'ятають сусіди. Розповіли, що з бляшанкою пива хлопця побачити було важко. А от реготіння веселої кампанії було чутно аж в іншому кінці міста. Тому у місті нікого не дивує, що після закінчення школи Зеленський з друзями серйозно захопились КВН. Знайома коміка сказала, що Володимир вже тоді був лідером і душею компанії. 

В Криворізькому економічному інституті, де шоумен вчився на юриста, досі викладає його батько-професор.


 

Наші інтереси: 

Знати все. Вова хотів уїхати в Ізраїль, вчив іврит для цього. Українська мова давалася йому важко. Ну і про що це говорить?