Важливість: 
3
Білорусь і Китай встановлюють безвізовий режим

Білорусь і Китай підписали міжурядову угоду про взаємний безвізовий режим для власників звичайних паспортів. Про це повідомляє БелТА в неділю, 10 червня.

Відзначається, що угода укладена за підсумками переговорів президента Білорусі Олександра Лукашенка з головою КНР Сі Цзіньпіном в Циндао. Від білоруської сторони підпис під документом поставив міністр закордонних справ Володимир Макей.

Раніше прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков відзначав, що Білорусь стане однією з перших країн в Європі, які підписали таку угоду з Китаєм.

"Немає сумнівів в тому, що взаємне скасування віз відкриє нові можливості для співпраці не тільки в сфері туризму, а й в торгівлі, культурі, освіті та інших областях", - сказав прем'єр-міністр в інтерв'ю китайському агентству Сіньхуа.

Він зазначив, що в 2017 році Білорусь відвідали більше 3,2 тисяч туристів з Китаю, що майже в два рази більше, ніж в 2016 році. За словами Кобякова, більше мандрівників приїжджає в Білорусь лише з країн, з якими у неї є спільний кордон.

Зараз в Білорусі діє безвізовий режим для організованих туристичних груп з Китаю. Також китайці при наявності шенгенських віз можуть скористатися п'ятиденним безвізовим режимом.

Наші інтереси: 

Стежимо за Китаєм. Він розширює зони впливу - для нас це небезпечно. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка