Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
100

В Україну повертається весна: наступного тижня очікуємо до +17 градусів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Цими вихідними та наступного тижня на території України почнеться поступове потепління. Про це у своєму блозі написала синоптик Наталка Діденко. 

Вона зауважила, що сьогодні денна температура повітря в Україні вже показуватиме досить комфортні -3+4 градуси, а на півдні України навіть +5+10 градусів. Опадів не передбачається, мокрий сніг та дощ пройдуть лише у південних областях.

Протягом вихідних в Україні також буде сухо, вночі ще буде прохолодно, в межах -4-9 градусів, місцями до -12 градусів. Проте вдень поступово потепліє до 0+6 градусів.

"26-27 березня потепління триватиме й протягом дня очікується +1+8 градусів, на півдні до +12 градусів. Проте потепління дещо нівелюється вологим повітрям, дощами, які принесуть атмосферні фронти із заходу Європи. У дощах можливе погіршення видимості та посилення вітру", - наголосила Діденко. 

За її словами, вже 28-29 березня потепління досягне денних +7+14 градусів, на півдні України очікується +10+17 градусів. Дощі найбільш імовірні в середу-четвер у західних та північних областях.

"На початку наступного тижня у столиці потепління триватиме і досягне максимально +4+9 градусів. Суттєві опади малоймовірні, лише 26 березня пройдуть періодичні дощі", - підсумувала Діденко.

Наші інтереси: 

Чекаємо на весну!

Коментарі

Зображення користувача Сірко Крутивус.

Тиждень настав, а тепла катма :(