Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Китай забороняє анонімні пости в соцмережах

Категорія:

Китай продовжує боротися з онлайн-опозицією. Згідно з новим законом, з 1 жовтня китайські форуми і інші інтернет-платформи з можливістю коментування введуть обов'язкову процедуру прив'язки реальних паспортних даних користувачів до їх акаунтів, повідомляє Engadget.

За словами представників уряду КНР, це повинно перешкоджати «хибним чуткам, пліткам і незаконним повідомленнями».

Звичайно, не плітки і чутки хвилюють китайське керівництво. Просто вони знають, що люди побояться заперечувати політичний порядок, якщо їх легко можуть знайти по акаунту, прив'язаному до конкретного ПІБ.

Недавні вимоги по ідентифікації, обмеження VPN і інші обмежувальні заходи (наприклад, розслідування відносно інтернет-компаній за розміщення будь-якого матеріалу, «що завдає шкоди соціальному порядку») не випадкові. В кінці року Компартія Китаю проводить свій з'їзд, і кожен раз перед цими зборами влади нарощують цензуру, щоб боротися з критикою «лінії партії».

Попередні правила більше зосереджувалися на сервісах, але на цей раз інтернет-цензура націлена на контент безпосередньо. Виконання вимог щодо ідентифікації інтернет-користувачів буде контролювати новий орган - адміністрація з кіберпростору Китаю.

Наші інтереси: 

Закручування гайок.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи